خانه / دسته‌بندی نشده / واژگونی تریلر حمل گاز مایع در محور قم – گرمسار

واژگونی تریلر حمل گاز مایع در محور قم – گرمساربهنام کرمانی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عوامل امدادی ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین با اطلاع از واژگونی یک دستگاه خودروی حمل گاز مایع ( LPG ) در محور قم – گرمسار ، سریع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی افزود : در این حادثه که در محدوده بخش جواد آباد ورامین رخ داده بود ،یک دستگاه خودروی حمل گاز مایع از مسیر اصلی خارج و در میان بزرگراه واژگون شده بود که عوامل امدادی نسبت به ایمن سازی منطقه اقدام و از نشت گاز جلوگیری کردند.
کرمانی توضیح داد: راننده این تریلر در داخل کابین محبوس شده بود که عوامل امدادی فوری نسبت به اجرای عملیات رها سازی و خروج وی اقدام کرده و راننده را که دچار جراحات شدید شده بود توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل ساختند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین گفت: عوامل امدادی با استفاده از جرثقیل این تانکر را از محور خارج ساخته و مسیر را برای تردد خودروها باز کردند.
محور قم – گرمسار به طول ۱۵۰ کیلومتری ، استان های قم را به سمنان متصل کرده و از جنوب شهرستان ورامین عبور می کند.
خلوت بودن این مسیر ارتباطی سبب می شود تا بسیاری از رانندگان با سرعت غیر مجاز اقدام به عبور از این جاده کنند که این امر موجب بروز حوادث رانندگی متعددی در آن می شود.
تنها پایگاه امدادی این محور ، پایگاه دائمی جمعیت هلال احمر ورامین است که در منطقه امامزاده عبدالله (ع) مستقر است.
خبرنگار: سید حسن میری
شبد**تهرام/۷۲۵۴ **۱۰۱۰
انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید