خانه / دسته‌بندی نشده / هیچ فردی در تجمع کسبه مقابل مجلس دستگیر نشده است

هیچ فردی در تجمع کسبه مقابل مجلس دستگیر نشده است«عبدالعظیم رضایی» عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: تجمع به صورت مسالمت آمیز پایان یافته، هیچ فردی نیز مصدوم نشده و اینک مشکلی وجود ندارد.
وی افزود: در جلسه با روسای اتحادیه ها و صنوف قرار شد خواسته های بازاریان و کسبه از طریق آنها اعلام و پیگیری شود.
معاون فرماندار تهران گفت: باتوجه به حساسیت های موجود عوامل انتظامی برای تامین امنیت مراکز تجاری محدوده بازار حضور دارند تا مغازه داران احساس ناامنی نکنند، مورد تهدید قرار نگیرند و مغازه هایشان را نبندند.
وی اضافه کرد: خواسته های کسبه، موارد اقتصادی است اما عده ای از افراد سعی کردند با ورود به جمع تجمع کنندگان شطینت و مسیر این اعتراض ها را از مسائل اقتصادی خارج کنند که برای جلوگیری از اقدام این افراد ماموران انتظامی در محل حاضر شده اند.
رضایی گفت: نگرانی از نوسانات بازار و احساس بلاتکلیفی ازجمله موارد مطرح شده توسط کسبه بازار است اما عده ای سوءاستفاده گر قصد دارند مسائل دیگری را وارد این موضوع کنند.
به گزارش ایرنا امروز برخی کسبه بازار تهران برای مطالبات صنفی و اقتصادی مغازه هایشان را به حالت نیمه تعطیل درآوردند و عده ای نیز مقابل مجلس حضور یافتند.
روز گذشته نیز برخی افراد که خود را کسبه پاساژ علاء الدین – مرکز فروش گوشی تلفن همراه- می نامیدند مقابل این مرکز تجاری تجمع کردند و گفتند که مغازه هایشان را داخل این مرکز تعطیل کرده اند؛ این درحالیست که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیشب فهرست اسامی ۴۰ شرکت که با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی گوشی های تلفن همراه را وارد می کنند منتشر کرده است.
فعالیت کسبه در پاساژ علاء الدین دیروز پس از حدود یکی دو ساعت به حالت عادی بازگشت و گزارش خبرنگار ایرنا امروز از این مرکز حاکی از فعالیت طبق روال معمول داشت.
تهرام/۹۳۴۳/ ۱۰۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید