خانه / دسته‌بندی نشده / هوای مازندران ۱۵ درجه خنک می شود

هوای مازندران ۱۵ درجه خنک می شودرئیس اداره پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت که در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در این خطه شمال کشور بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد نسبت به روزهای گذشته خنک تر می شود.
علی اصغربسطامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : با نفوذ جریان ناپایدار پراکنده همراه با وزش باد از امشب ( دوشنبه شب) دمای هوا رو به خنکی می رود.
به گفته وی ،جریان ناپایدار پراکنده همراه وزش باد تا ۴۸ ساعت ( ۱۵ و ۱۶ اسفندماه ) در مازندران ادامه خواهد داشت.
بسطامی پیش بینی کرد که هوای مازندران برای تعطیلات آخر هفته صاف تا کمی ابری همراه با افزایش دما باشد.
اگرچه بنا به پیش بینی هواشناسی مازندران، افزایش دمای ۲ تا ۳ روز گذشته این خطه شمال کشور نسبت به سنوات گذشته بی سابقه نبود، ولی با بهاری شدن هوا استفاده از بخاری در بیشتر خانواده ها ، ادارات و سازمان های دولتی مازندران کم سو شد.
هم اکنون شهر ساری مرکز مازندران با۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و سیاه بیشه با ۱۴ درجه خنک ترین مناطق این استان هستند.
اداره کل هواشناسی مازندران در تحلیل میانگین بارش ۹ ماهه سال جاری ( اول فروردین تا پایان آذر۹۶) اعلام کرد که در این مدت ۳۸۹ میلی متر باران در ایستگاه های هواشناسی استان به ثبت رسید.
براساس این گزارش میانگین بارش های فصول بهار، تابستان و پائیز ۹۶ در مازندران در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۳ درصد و میانگین بلند مدت ۳۲ درصد با کاهش روبرو شد.
۶۹۸۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید