خانه / دسته‌بندی نشده / همگانی شدن ورزش زمینه ساز موفقیت در حوزه قهرمانی است

همگانی شدن ورزش زمینه ساز موفقیت در حوزه قهرمانی استبه گزارش ایرنا، غلامرضا شعبانی بهار پنجشنبه شب در نشست با خبرنگاران رسانه های استان یزد افزود: یکی از ماموریت های مهم وزارت ورزش و جوانان همگانی کردن ورزش در بین اقشار مختلف مردم با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی است که در دولت تدبیر و امید اقدامات موثری در این خصوص انجام شده است.
وی ادامه داد: برای فرهنگ سازی ورزش و همگانی کردن آن دستگاه های مختلف اجرایی و بخصوص رسانه های گروهی نقش اساسی برعهده دارند.
معاون وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: موفقیت در اجرای طرح همگانی سازی تمام رشته های ورزشی، مشارکت آحاد مردم برای ورود به عرصه فعالیت های ورزشی را افزایش می دهد .
شعبانی بهار گفت: میزان مشارکت مردم تا اواخر دولت قبل در فعالیت های ورزشی حدود ۲۱ درصد بود و طبق برنامه ششم توسعه باید میزان مشارکت به ۳۰ درصد برسد و تا اواخر سالجاری این میزان به حدود ۲۳ درصد خواهد رسید.
معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان افزود: برای انجام برنامه های مختلف در ورزش های همگانی در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال حدود ۴۵۰ میلیارد ریال در کشور هزینه شد.
شعبانی بهار با تبیین نقش رسانه های گروهی در فرهنگ سازی ورزش های همگانی از فعالیت های خبرگزاری جمهوری اسلامی در انعکاس اخبار ورزش های همگانی قدردانی کرد .
معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در نخستین گردهمایی رئیسان هیات های ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور به استان یزد سفر کرده است.
استان یزد ۶۵ هزار ورزشکار ساماندهی شده و ۴۷ هیات استانی دارد.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید