خانه / دسته‌بندی نشده / همه هدفی جز خدمت به مردم نداشته باشیم

همه هدفی جز خدمت به مردم نداشته باشیمبه گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله نوری همدانی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری مازندران در ساری خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی بر لزوم خودسازی تاکید کرد و افزود : ۷۵۰ آیه از قرآن مجید مربوط به خداشناسی است و کلاس اول دین هم شناخت خداوند است .
وی با اشاره به این که امروز برای مقابله با دشمنان جهان اسلام مسلمانان باید به درک مشترک برسند ، گفت : مسئولان حکومت ها بویژه جمهوری اسلامی ایران باید شور اجتماعی و مسئولیت اجتماعی سنگین و حساس خود را در عمل به ملت های جامعه خودشان نشان بدهند.
این مرجع تقلید تصریح کرد : داشتن برنامه جامع موجب می شود جامعه عدالت محور شکل بگیرد ، مسئولان همواره باید در برنامه به سه چیز ؛ امنیت فکری و مالی ، عدالت و بهره برداری صحیح از فراوانی نعمت ها را که موجب شکوفایی اقتصادی و رفاه اجتماعی می شود ، توجه کنند.
وی با بیان این که مسئولیت های فردی ، اجتماعی و شغلی هموراه باید توجه مسئولان و مردم قرار بگیرد ، گفت : منظور انقلاب اسلامی این نبود که عده ای بروند و برخی ها بیاند ، بلکه باید زیر ساخت ها عوض شوند ، تحول فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی روحی و جسمی در انقلاب به وجود آمده است.
آیت الله نوری همدانی تاکید کرد : تواضع ، اولین رفتار اجتماعی مسئولان باید باشد ، با ملایمت و مهربانی با مردم برخورد کنیم ، انقلاب جمهوری اسلامی ایران باید کلام حضرت علی ( ع) را برای مردم تداعی کند .
وی گفت : عدالت کلمه کوچکی نیست ، عدالت در رعایت حقوق مردم جامعه اصلی ترین اصول حکومت اسلامی است . انقلاب اسلامی رعایت عدالت است و مسئولیت های اسلامی را با عدالت مردم عملیاتی کنیم.
آیت الله نوری همدانی عصر جمعه گذشته سفر چهار روزه اش را به مازندران با ورود به شهر ساری آغاز کرد.
حضور در گردهمایی علما و روحانیان استان در روز شنبه ، حضور در کنگره شهدای روحانی و بزرگداشت آیت الله محمدی لائینی نماینده فقید مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در شهرستان نکا و حضور در جلسه شورای اداری مازندران در روز یکشنبه و دیدار با نیرو‌های مسلح و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در روز دوشنبه از جمله برنامه‌های سفر چهار روزه آیت الله نوری همدانی به مازندران اعلام شده است .
۶۹۹۰/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید