خانه / دسته‌بندی نشده / هلال احمر ۳۰۰ هزار عضو فعال دارد

هلال احمر ۳۰۰ هزار عضو فعال داردمحمود محمدی نسب روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در یزد افزود: جمعیت هلال احمر در امدادرسانی، متکی به این داوطلبان است، بدنه جمعیت هلال احمر از لحاظ پرسنلی مختصر است و بدون حضور این داوطلبان توان پاسخگویی به این وسعت حوادث در کشور را ندارد.
وی تعداد پایگاههای ثابت جمعیت هلال احمر در کشور را ۵۳۱ مورد بیان و اظهار کرد: این تعداد پایگاه برای خدمات رسانی به مسافران نوروز۹۷ حدود ۲ برابر افزایش می یابد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: سازمان جوانان هلال احمر نیز با استقرار گروه های خود تلاش می کند با کارهای فرهنگی و ایمنی کیفیت و کمیت سفرها ارتقا یابد.
وی در خصوص تعداد پایگاههای امداد و نجات در کشور گفت: تعداد پایگاه های امداد و نجات فاصله زیادی با استانداردها دارد ، باید به فاصله هر ۳۵ کیلومتر یک پایگاه امداد و نجات جاده ای وجود داشته باشد که اکنون بیش از یکصد کیلومتر است.
وی در ادامه به بودجه اعتبارات این جمعیت اشاره و اظهار کرد: برای به روز کردن ابزار و تجهیزات این جمعیت هم به لحاظ کمی و کیفی نیازمند بودجه های مازاد هستیم و این به این معنا نیست که بودجه جمعیت نسبت به سال قبل کاهش یافته ، بلکه برای این جهش در تجهیزات به افزایش چشمگیر بودجه نیاز دارد.
وی افزود: در این زمینه به دنبال رایزنی هستیم که تاکنون دولت همراهی خوبی داشته، امیدواریم که در این زمینه هم بودجه تامین شود.
دبیر کل جمعیت هلال احمر، امروز برای حضور در آیین تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید هلال احمر استان یزد به این خطه سفر کرده است.
۲۰۸۸/۶۱۹۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید