خانه / دسته‌بندی نشده / هفته نهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس برگزار شد

هفته نهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس برگزار شدبه گزارش ایرنا، برگزاری این هفته از مسابقات در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۶۰۰ متر برنامه ریزی شده بود که کورس دوم به علت انصراف دادن تعداد زیادی از اسب های شرکت کننده و از نصاب افتادن آن، برگزار نشد.
کورس اول این هفته از مسابقات مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود که در آن اسب میراث بصیر به مقام اول دست یافت و اسب های آتش امین و ایران شاد بازرگان به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های تروبرد سه تا چهار ساله مبتدی و نبرده در کورس سوم برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب ریو سانگ بود، اسب املیانو دوم شد و اسب فلوریا عزیزی به کسب مقام سوم بسنده کرد.
اسب شسلی وا قهرمان دور چهارم این هفته از مسابقات در گروه اسب های دوخون سه ساله مبتدی شد و در پی او اسب های پارما و راک استار به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
مشتاقان ورزش سوارکاری در دور پنجم هفته نهم مسابقات کورس بهاره گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های تروبرد چهار تا شش ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز بودند که با قهرمانی اسب ریو گالکسی به پایان رسید ، اسب جنی وان دوم شد و عنوان سومی به اسب ای پی ایندی رسید.
دور ششم با قهرمانی اسب دومنیک به پایان رسید و در این گروه که مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز بود اسب سامرسا دوم شد و اسب چه گوارا مقام سوم را از آن خود کرد.
در پایان این مسابقات مبلغ ۶۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
۱۸۶۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید