خانه / دسته‌بندی نشده / هفته نخست مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

هفته نخست مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد



به گزارش خبرنگار ایرنا، این هفته از مسابقات با شرکت 55 راس اسب در شش دور مختلف به مسافت یک هزار متر برگزار شد و در کورس نخست در میان اسب های ترکمن دو تا پنج ساله 2 تا 4 امتیاز، اسب شادکام به مقام اول رسید و اسب های شاهرخ نیر و ونوس سرمدی دوم و سوم شدند.
در دور دوم اسب های دوخون دو ساله صفر امتیاز رقابت کردند که با قهرمانی اسب نازجرن به پایان رسید و اسب های گل زیبا و اسکای لاو به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب فرانه مقام قهرمانی کورس سوم هفته نخست مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد در میان اسب های دوخون دو ساله صفر امتیاز را از آن خود کرد و اسب های شوقی و شورش دوم و سوم شدند.
در کورس چهارم رقابت اسب های دوخون دو ساله 2 تا 8 امتیاز برگزار شد که مقام قهرمانی به اسب آلتون سا رسید و اسب های پرگار و آل مرد به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب مانلی در کورس پنجم این رقابت ها در بین اسب های دوخون سه تا پنج سال دارای 2 تا 6 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و اسب های بنهور و راحیل دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های تروبرد سه تا چهار ساله دارای 8 تا 14 امتیاز در آخرین کورس هفته نخست مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد برگزار شد که در آن اسب های جنی وان، فونگ هج و ای پی ایندی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات مبلغ 654میلیون و 500 هزار ریال به عنواتن جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
1860
انتشار دهنده: تاج محمد شیری



انتهای پیام /*










درباره gohari