خانه / دسته‌بندی نشده / هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد برگزار شد

هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد برگزار شدبه گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات با رقابت ۵۰ راس اسب در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲امتیاز بود، اسب مردانه رحمتی به مقام اول رسید و اسب های دل آرا جلیل و ایران شاد بازرگان به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های دوخون سه ساله مبتدی و نبرده در دور دوم برگزار شد که با قهرمانی اسب گرداب به پایان رسید، اسب طوفنده کالیفورنیا کروم دوم شد و اسب گل آی نور به مقام سوم بسنده کرد.
اسب آکام قهرمان دور سوم در گروه اسب های دوخون چهار تا شش ساله هندیکاپ شد و در پی او اسب های عالم ناب و کومانچی مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
مشتاقان ورزش سوارکاری شاهد رقابت اسب ها تروبرد سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز در دور چهارم هفته سوم کورس بهاره گنبد بودند که در آن اسب پایرسون زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های میس گلد و مستردن دوم و سوم شدند.
کورس پنجم مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود که در آن اسب های پرگار ، بای بای گلد و سردار بندر به ترتیب اول تا سوم شدند.
در آخرین دور این هفته از مسابقات، رقابت اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲ تا ۶ امتیاز برگزار شد که با قهرمانی اسب تیکا به پایان رسید و اسب های آلتون آتا و آی سیلا دوم و سوم شدند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ ۸۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
۱۸۶۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید