خانه / دسته‌بندی نشده / هدف فدراسیون تنیس روی میز حضور بین تیم های سطح اول دنیاست

هدف فدراسیون تنیس روی میز حضور بین تیم های سطح اول دنیاستمحمود نظری روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار کرد: اکنون جزو تیم های دسته دوم هستیم ولی هدف ما این است که جزو تیم های دسته اول جهان قرار گیریم.
وی که برای حضور در رقابت های تنیس روی میز لیگ دسته اول باشگاه های کشور در رشت حضور داشت، افزود: در آسیا نیز که تیم های قدرتمندی همچون چین حضور دارند، جزو هشت تیم برتر هستیم و تلاش داریم بین شش تیم برتر آسیا باشیم.
دبیر فدراسیون تنیس روی میز به مهمترین برنامه های فدراسیون اشاره و بیان کرد: سال آینده، ۲ رویداد بسیار مهم داریم که ابتدا از نهم اردیبهشت ماه باید در رقابت های جهانی تنیس روی میز که در کشور سوئد برگزار می شود، حضور یابیم و از اواخر مردادماه نیز باید در رقابت های المپیک آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی شرکت کنیم و هدف ما حضور قدرتمند در این دوره از مسابقات است.
وی خاطرنشان کرد: خوشبخانه طی ۲ سال اخیر این رشته رشد خوبی داشته و توانسته ایم در رقابت های کشورهای اسلامی در ۲ بخش تیمی مردان و بانوان و همچنین انفرادی مردان، مدال طلا کسب کنیم.
نظری اضافه کرد: این در حالیست که کشورهای جمهوری آذربایجان و ترکیه در ترکیب خود از بازیکنان چینی سود می بردند اما ورزشکاران شایسته ما توانستند مقام قهرمانی را در سه بخش کسب کنند.
وی گفت: در بخش افزایش ورزشکاران سازمان یافته نیز موفق عمل کرده ایم و در سال ۹۴ ، حدود ۱۹ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته تنیس روی میز فعالیت داشتند که این تعداد هم اینک به بیش از ۲۱ هزار ورزشکار رسیده است.
دبیر فدراسیون تنیس روی میز به دور رفت مسابقات تنیس روی میز لیگ دسته اول کشور که در رشت برگزار شد، اشاره کرد و افزود: در این رقابت ها، ۱۰ تیم حضور داشتند که پس از انجام بازی های دور رفت و دور برگشت، چهار تیم به لیگ برتر راه می یابند.
وی در خاتمه سخنانش گفت: یکی دیگر از اهداف مهم این فدراسیون، برگزاری تورهای ایرانی در شهرهای مختلف است تا این رشته ورزشی در اقصی نقاط کشور گسترش یابد و برای پیشرفت این رشته طرح استعدادیابی را از ۲ سال گذشته آغاز کرده ایم و برای سال آینده نیز، این طرح را ادامه می دهیم.
دور رفت از رقابت های تنیس روی میز قهرمانی کشور از پنجشنبه گذشته به مدت ۲ روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد و جمعه شب با معرفی تیم های برتر پایان یافت‌. در پایان این مسابقات، تیم تنیس روی میز کردستان عنوان نخست گروه اول این مسابقات را کسب کرد، تیم لرستان مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم گیلان نیز در رتبه سوم قرار گرفت‌. در پایان مسابقات گروه دوم نیز تیم نفت و گاز گچساران مقام نخست را تصاحب کرد، تیم قزوین در مکان دوم قرار گرفت و تیم قم سوم شد.
دور برگشت این مسابقات نیمه اسفندماه جاری در تهران برگزار می شود و در نهایت چهار تیم برتر مجموع رفت و برگشت این رقابت ها، به لیگ برتر صعود می کنند‌.
۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید