خانه / دسته‌بندی نشده / هدف تیم ملی کبدی، کسب مدال طلای بازی های آسیایی است

هدف تیم ملی کبدی، کسب مدال طلای بازی های آسیایی استغلامرضا مازندرانی روز سه شنبه در حاشیه اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی در آمل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم ملی در دوره گذشته این مسابقات تنها با شکست برابر تیم هند از رسیدن به سکوی قهرمانی باز ماند ولی در این دوره با بازیکنانی که اکنون در اختیار داریم ، کسب مدال قهرمانی دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد : همچنین تیم ملی در مقایسه با دوره گذشته علاوه بر دعوت بازیکنان جدید به تیم ، خروجی زیادی داشته و با نفراتی که اکنون در اردوها حضور می یابند ، بسیار امیدوار هستیم تا هدفی را که دنبال می کنیم، محقق شود.
سرمربی تیم ملی کبدی به حضور ۲۱ بازیکن منتخب در چهارمین مرحله اردوی این تیم در آمل با هدف حضوری قوی تر در مسابقات آسیایی اندونزی اشاره کرد و گفت : با توجه به این که بازیکنان دعوت شده بیشتر از بازیکنان مستعد استان های شمالی هستند و شرایط مناسب و امکانات خوب هم در آمل فراهم بود ، این اردو را اینجا برگزار کردیم .
وی افزود : شرایط برگزاری اردو در آمل بسیار ایده ال و خوب است و تمرینات با حضور جدی بازیکنان و کادر فنی در حال پیگیری است و امیدواریم به اهدافی که مد نظر کادر فنی است ، درپایان این اردو دست یابیم .
** هفت اردوی دیگر تا جاکارتا
سرمربی تیم ملی کبدی همچنین گفت که تا پیش از اعزام به مسابقات آسیایی اندونزی در شهریور ماه امسال ، دستکم هفت مرحله اردوی آماده سازی دیگر نیز برگزار خواهد شد.
وی هدف از برگزاری این تعداد اردو را آماده سازی جسمانی بازیکنان با توجه به شرایط مسابقات دانست و افزود : برنامه بازی های دوستانه در تهران و برون مرزی را نیز به فدراسیون کبدی ارائه کردم و هماهنگی های لازم برای عملی شدن آنها به عنوان درخواست کادر فنی در حال انجام است و امیدواریم که این برنامه ها حداقل تا اواخر ماه جاری قطعی شود.
مازندرانی گفت : برنامه بازی های دوستانه تیم ملی به احتمال زیاد از اردیبهشت ماه انجام خواهد شد و این بازی ها عیار واقعی بازیکنان و تیم ملی به دست خواهد داد .
** ۱۲ بازیکن مسافر اندونزی
سرمربی تیم ملی کبدی با اشاره به اینکه در نهایت از مجموع ۲۱ بازیکن حاضر در اردوی آماده سازی ۱۲ بازیکن انتخاب و در قالب تیم ملی به بازی های آسیایی اندونزی اعزام خواهند شد ، گفت : تا زمان اعزام ، لیست نهایی را اعلام نخواهیم کرد ، چرا که امکان مصدومیت در جریان اردوها وجود دارد و به همین خاطر در هر مرحله لیست خروجی نخواهیم داشت.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی مردان ایران از روز پنجم فروردین ماه در مجموعه ورزشی شمال مرعش دانشگاه شمال آمل آغاز شد و تا دوازدهم این ماه فروردین ادامه خواهد داشت.
تیم ملی کبدی ایران خود را برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی آماده می کند.
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید