خانه / دسته‌بندی نشده / هتلینگ و ساختمان بخش سی.تی.اسکن بیمارستان غرضی ملایر همدان بهره برداری شد

هتلینگ و ساختمان بخش سی.تی.اسکن بیمارستان غرضی ملایر همدان بهره برداری شدرئیس بیمارستان دکتر غرضی ملایر شامگاه شنبه در این آیین، اظهار کرد: 30 میلیارد ریال برای اجرای هتلینگ و 25 میلیارد ریال برای احداث ساختمان و سی.تی.اسکن این بیمارستان هزینه شده است.
محمدرضا توکلی افزود: هتلینگ بیمارستان هم راستا با اجرای طرح ملی تحول نظام سلامت و شامل قسمت هایی همچون لابی، بخش اطفال، رستوران، نگهبانی و سر درب ورودی و بخش های تاسیسات، رفاهی، بهداشتی و تجهیزات است.
وی ادامه داد: در مجموع 25 میلیارد ریال اعتبار برای احداث و خرید دستگاه سی.تی.اسکن هزینه شده است و تجهیزات آن تا یک ماه آینده راه اندازی می شود.
توکلی با بیان اینکه عملیات اجرای طرح انبار دارویی بیمارستان نیز یک سال پیش با سفر معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد، گفت: 25 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح پیش بینی شده است و عملیات احداث آن 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش ایرنا، بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر دارای 141 تخت فعال و 30 پزشک متخصص و عمومی و بخش های فعالی همچون جراحی، اعصاب، «سی.سی.یو»، «آی.سی.یو» و زنان است.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی افزون بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای سفر یک روزه خود به همدان ابتدا شرکت بین المللی رایان نیک واقع در شهرک صنعتی رزن را افتتاح کرد و در ادامه در جلسه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال در محل استانداری همدان حضور یافت.
پس از آن با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 10 طرح بهزیستی در حوزه های توانمندسازی، پیشگیری، فرهنگی آموزشی، اجتماعی و فرهنگی با هزینه کرد 16 میلیارد و 940 میلیون ریال در شهرستان های همدان، نهاوند و کبودراهنگ بهره برداری شد.
در این سفر یک روزه عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در زمینی با زیربنای 2 هزار 400 متر مربع و در 2 طبقه آغاز شد.
حضور در ملایر و نشست با مسئولان این شهرستان آخرین برنامه سفر یک روزه علی ربیعی به استان همدان اعلام شده است.
7528/2087/2090
خبرنگار: معصومه موسوی** تنظیم کننده: زهرا پیرنیا**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari