خانه / دسته‌بندی نشده / هتلینگ و ساختمان بخش سی.تی.اسکن بیمارستان غرضی ملایر همدان بهره برداری شد

هتلینگ و ساختمان بخش سی.تی.اسکن بیمارستان غرضی ملایر همدان بهره برداری شدرئیس بیمارستان دکتر غرضی ملایر شامگاه شنبه در این آیین، اظهار کرد: ۳۰ میلیارد ریال برای اجرای هتلینگ و ۲۵ میلیارد ریال برای احداث ساختمان و سی.تی.اسکن این بیمارستان هزینه شده است.
محمدرضا توکلی افزود: هتلینگ بیمارستان هم راستا با اجرای طرح ملی تحول نظام سلامت و شامل قسمت هایی همچون لابی، بخش اطفال، رستوران، نگهبانی و سر درب ورودی و بخش های تاسیسات، رفاهی، بهداشتی و تجهیزات است.
وی ادامه داد: در مجموع ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای احداث و خرید دستگاه سی.تی.اسکن هزینه شده است و تجهیزات آن تا یک ماه آینده راه اندازی می شود.
توکلی با بیان اینکه عملیات اجرای طرح انبار دارویی بیمارستان نیز یک سال پیش با سفر معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد، گفت: ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح پیش بینی شده است و عملیات احداث آن ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش ایرنا، بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر دارای ۱۴۱ تخت فعال و ۳۰ پزشک متخصص و عمومی و بخش های فعالی همچون جراحی، اعصاب، «سی.سی.یو»، «آی.سی.یو» و زنان است.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی افزون بر ۳۰۰ هزار نفر در ۷۵ کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای سفر یک روزه خود به همدان ابتدا شرکت بین المللی رایان نیک واقع در شهرک صنعتی رزن را افتتاح کرد و در ادامه در جلسه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال در محل استانداری همدان حضور یافت.
پس از آن با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۰ طرح بهزیستی در حوزه های توانمندسازی، پیشگیری، فرهنگی آموزشی، اجتماعی و فرهنگی با هزینه کرد ۱۶ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال در شهرستان های همدان، نهاوند و کبودراهنگ بهره برداری شد.
در این سفر یک روزه عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در زمینی با زیربنای ۲ هزار ۴۰۰ متر مربع و در ۲ طبقه آغاز شد.
حضور در ملایر و نشست با مسئولان این شهرستان آخرین برنامه سفر یک روزه علی ربیعی به استان همدان اعلام شده است.
۷۵۲۸/۲۰۸۷/۲۰۹۰
خبرنگار: معصومه موسوی** تنظیم کننده: زهرا پیرنیا**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید