خانه / دسته‌بندی نشده / نوزدهمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان گشایش یافت

نوزدهمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان گشایش یافتمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: نمایشگاه سراسری کتاب استان از سوم تا نهم اسفند جاری در ۲۴۳ غرفه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان برپاست.
حسین مسگرانی اظهار کرد: در این نمایشگاه، ۴۱۹ ناشر و نمایندگی نشر از سراسر کشور آثار خود را در قالب ۵۱ هزار و ۶۵۲ عنوان کتاب در مدت یک هفته در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.
وی ادامه داد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه در سه شهرستان سراوان، خاش و زهک ویژه برنامه فرهنگی به اجرا در می آید.
وی افزود: امسال همزمان با این نمایشگاه چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان با تجلیل از برترین کتاب برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: نمایشگاه کتاب تنها بازار فروش کتاب نیست بلکه جریانی فرهنگی برای ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی، آشنایی با ناشران و ظرفیتی برای بررسی فرصت ها و تهدیدهای این بخش است.
وی گفت: در نمایشگاه کتاب امسال استان دستگاه ها و نهادهای مختلف مانند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نهاد کتابخانه های عمومی، مرکز اسناد و کتابخانه ملی، حفظ آثار دفاع مقدس و کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان آثار خود را در معرض تماشای علاقه مندان قرار داده اند.
وی بیان کرد: همچنین ۱۰ غرفه برای ارایه آثار رسانه های دیجیتال در نوزدهمین نمایشگاه کتاب زاهدان پیش بینی شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.
مسگرانی اظهار کرد: امسال در نوزدهمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان ۹۰۰ میلیون تومان بن خرید توزیع می شود که ۲۰ میلیون تومان بیشتر از سال گذشته است.
وی ساعت دیدار از نمایشگاه را ۹ تا ۱۲ ظهر و ۱۶ تا ۲۰ عصر اعلام کرد.
وی تاکید کرد: نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان بزرگترین رویداد فرهنگی استان است که خوشبختانه هر سال پرشورتر و پربارتر از گذشته مورد استقبال ناشران و دوستداران عرصه فرهنگ و هنر استان قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا، هجدهمین نمایشگاه سراسری کتاب سیستان و بلوچستان از ۲۴ تا ۲۹ بهمن سال ۹۵ با حضور ۴۱۷ ناشر و نمایندگی کشوری و ۳۰ ناشر استانی در زاهدان برپا شده بود.
به گفته مسگرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، در هجدهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشوری و استانی ۶۰ هزار عنوان کتاب عرضه کرده بودند.
۷۳۱۶/۶۰۸۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید