خانه / دسته‌بندی نشده / نهاوندیان از واحد صنعتی احیا شده در همدان بازدید کرد

نهاوندیان از واحد صنعتی احیا شده در همدان بازدید کردبه گزارش روابط عمومی استانداری همدان، محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان با اعلام این خبر، افزود: ادامه فعالیت واحد صنعتی تعطیل شده صنایع تبدیلی الوند که به تازگی احیا شده است با مشکلات و موانعی روبرو است و این مشکلات به معاون اقتصادی رئیس جمهوری توضیح داده شد و دکتر نهاوندیان قول دادند پیگیری های لازم را انجام دهند.
وی بیان کرد: ۱۰۰ نفر در این واحد صنعتی مشغول به کار شده اند و ۴۰۰ نیروی متخصص دیگر نیز پس تکمیل این واحد تولیدی، جذب می شوند.
استاندار همدان ادامه داد: مردم بدانند خدمتگزاران آنها درصدد انجام وظیفه صادقانه هستند و تلاش می کنند روز به روز بر تعداد شغل های ایجا شده در استان افزوده شود.
نیکبخت با تاکید بر تولید مستندی از واحدهای تعطیل شده استان همدان که با تلاش مسئولان بازگشایی و احیا شده است گفت: این اقدام هم برای دلگرمی مردم لازم است و هم جوانان را آگاه می کند که مسئولان به دنبال رونق اشتغال در استان هستند.
همچنین استاندار همدان به همراه معاون اقتصادی رئیس جمهوری از یک واحد تولید سفال در شهر جهانی سفال لالجین بازدید کرد وبرای رفع مشکل توسعه این واحد از سوی تولید کننده، در تماس تلفنی با مدیرعامل شهرک های صنعتی استان ، دستور تامین زمین برای اجرای طرح توسعه این واحد در شهرک صنعتی را صادر کرد.
صنایع تبدیلی الوند همدان از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در تولید نشاسته سیب زمینی مخصوص گره های حفاری چاه های نفت راه اندازی شد که به دلیل تک محصولی بودن طرح توسعه آن اجرایی شد.
۱۱۸۱/ ۳۴۰۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید