خانه / دسته‌بندی نشده / نمونه برداری از پنجمین محموله بقایای اجساد جانباختگان سانحه هوایی یاسوج آغاز شد

نمونه برداری از پنجمین محموله بقایای اجساد جانباختگان سانحه هوایی یاسوج آغاز شدکامروز امینی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پنجمین محموله بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی که امروز در چهاردهمین روز جستجو و انتقال پیکرهای سانحه هوایی توسط امدادگران هلال احمر و تکاوران ارتش پیدا شده بود به پزشک قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.
وی افزود: تیم تخصصی پزشکی قانونی کار خود را بر روی پنجمین محموله بقایای جانباختگان سانحه هوایی آغاز کرده است و در نهایت به آزمایشگاه مرکزی در استان فارس ارسال می‌شود.
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این تیم تخصصی متشکل از پزشکان قانونی، کارشناسان آزمایشگاه و پروسکتورها هستند.
وی عنوان کرد: در روزهای آینده مشخص می‌شود بقایای یافت شده متعلق به چند نفر از جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج هستند.
امینی تصریح کرد: نسبت به روزهای گذشته بقایای پیکرها با وضعیت سلامت بهتری به این پزشک قانونی تحویل داده شده است.
وی ابراز داشت: مرحله نخست نمونه گیری ژنتیک ۱۵ خانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد، ۲۹ خانواده از تهران، پنج خانواده از مازندران، یک خانواده از کرمانشاه، یک خانواده از لرستان، یک خانواده از اصفهان و یک خانواده از کرمان صورت گرفته است.
ارتفاع برف در کوه دنا، گردنه بیژن و محل سقوط هواپیمای تهران – یاسوج حدود سه متر گزارش شده است.
هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد هوای روزهای شنبه و یکشنبه را برای انجام عملیات جست و جو مساعد پیش بینی کرده است.
در روزهای گذشته در چند مرحله قسمت‌هایی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تهران – یاسوج پیدا و برای احراز هویت به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شدند.
پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمای آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح یکشنبه ۲۹ بهمن، تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج ‌شد و در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم سقوط کرد و لاشه آن ۴۸ ساعت پس از سقوط پیدا شد.
چهارمین محموله بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی که در سیزدهمین روز جست وجو توسط امدادگران هلال احمر و تکاوران ارتش پیدا شده بود به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.
۹۸۶۸/۶۱۱۰/۱۷۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید