خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگان مجلس واقعا باید دنبال جذب بودجه پروژه مترو اسلامشهر باشند

نمایندگان مجلس واقعا باید دنبال جذب بودجه پروژه مترو اسلامشهر باشند

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ظهر سه شنبه ۱۰ دی ماه در همایش آئین افتتاح حفاری مکانیزه مترو اسلامشهر، گفت: خطوط ریل باسی که در شهرستان های غرب استان تهران در حال عملیات عمرانی است و خطوطی که در پیشوا و ورامین در دست اجرا است تا اواخر همین سال یا نهایتا اوایل سال آینده به بهراه برداری می‌رسد ، خوشبختانه منابع مالی این پروژه ها تامین شده است و عملیات آن بزودی به پایان می‌رسد.

وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان بازوی اجرایی دولت در حال مطرح شدن است ، حتی اگر دولت در تامین منابع مالی هم مشکلی داشته باشد، قرارگاه خاتم الانبیا به دلیل تامین رفاه، آسایش و بهره مندی شهروندان از پروژه های زیر ساختی پیشقدم شده است و خوشبختانه در بحث هزینه و بودجه‌ پروژه های زیر ساختی پول هم دریافت نمی‌کند و با هر تعامل مالی با دولت همکاری می‌کند.

استاندار تهران با اعلام اینکه نمایندگان مجلس واقعا باید دنبال جذب بودجه پروژه مترو اسلامشهر باشند، افزود: استانداری تهران هم از تمام ظرفیت های خودش برای پیشبرد پروژه عمرانی اسلامشهر استفاده خواهد کرد ، با اعمال حمایت ها از این پروژه ملی، استانی، شهرستانی، سرعت عملیات اجرایی مترو بیشتر و قابل قبول می‌شود تا انشالله در زمانبندی اعلام شده، پروژه مترو اسلامشهر افتتاح شود.

نماینده عالی دولت در استان تهران  در ادامه خاطرنشان کرد: پروژه مترو اسلامشهر کاملا انتقالی است و اصلا تبادلی نیست، لذا تبدلی بودن آن به نفع پروژه مترو اسلامشهر و شهروندان این شهرستان نیست ، تفکر تبادلی مترو اسلامشهر کاملا غلط بود و از شهردار تهران بابت تایید این‌ موضوع تشکر می‌کنم ، خط مترو اسلامشهر فقط انتقالی است.

وی در خاتمه سخنان خود گفت: موضوع ترمیم خطوط آب آشامیدنی اسلامشهر هم توسط استانداری تهران و مسئولان این شهرستان دنبال می‌شود که برای آن بودجه ۸۰ میلیارد تومانی لحاظ شده است.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

از مسائل زیست‌محیطی شهرستان پردیس چه می‌دانیم؟

به گزارش ایسنا شهرستان پردیس در آذر ماه ۱۳۹۱ متشکل از بومهن و جاجرود (ارتقا یافته) …

پاسخی بگذارید