خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده ولی فقیه در سپاه: افراد دارای تمکن مالی یارانه نگیرند

نماینده ولی فقیه در سپاه: افراد دارای تمکن مالی یارانه نگیرندبه گزارش ایرنا حجت ‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی چهارشنبه شب در مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در حسینیه جماران بیرجند افزود: کسی که چهار خودروی شاسی بلند و ویلا دارد یارانه نگیرد تا به دیگران کمک شود.
وی بیان کرد: در دوره ای که پیامبر گرامی اسلام (ص) حاکم حجاز بود، خود و خانواده اش بسیار ساده زیست بودند، امام خمینی (ره) چنین بود و مقام معظم رهبری هم همین گونه هستند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: برای تربیت انسان نقشه راه و الگو لازم است که دین نقشه راه و ۱۴ معصوم (ع) و انبیای الهی الگوی بشر هستند.
وی حضرت زهرا (س) را بین معصومان یک الگوی تمام عیار برای زنان و مردان ذکر کرد و گفت: امام عسکری (ع) می فرماید ما ۱۲ امام حجت خداوند بر مردم هستیم و مادر ما حضرت فاطمه حجت خدا بر ماست.
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی بیان کرد: اگر قرار است از حضرت زهرا (س) پیروی کنیم باید همه کارهایمان بر مبنای خدامداری باشد.
وی گفت: همه تلاش آن حضرت توجه به رهبری و نگهداری از پیامبر (ص) بود و ایشان در سخت ترین شرایط برای پیامبر اسلام مادری کرد.
وی اضافه کرد: هر کس در دوره معاصر بخواهد از انقلاب الگوگیری کند باید در کنار رهبری باشد، سختی ها را تحمل کرده و در برابر دشمن بایستد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پس از رحلت پیامبر (ص) حضرت زهرا (س) برای افشاگری و تبیین جایگاه امامت خطبه خواند، حرکت و مراجعه به در خانه خواص از دیگر اقدامات ایشان بود.
وی افزود: جامعه بعد از رحلت پیامبر به سه دسته تقسیم شد که یک دسته حامی امیر المومنین (ع) و در راس آنها سلمان، مقداد و ابوذر بودند.
وی اظهار کرد: دسته دوم شامل طلحه، زبیر و همسر پیامبر اسلام (ص) که مقابل حضرت علی(ع) ایستادند و دسته سوم حزب قاعدین یا ساکتان شامل ابوموسی اشعری، عبدالرحمن بن عوف، عبدالله بن عمر، حسان بن ثابت و غیره بودند و جرم این افراد از طلحه و زبیر کمتر نیست.
سعیدی گفت: در فتنه ۸۸ یکی از مشکلات این بود که عده ای از خواص سکوت کردند و رنج آور بود اما مردم خود مشکل را دریافتند.
وی اضافه کرد: مراجعه به در خانه مهاجر و انصار از دیگر اقدامات حضرت زهرا (س) بود و مورخان نوشته اند ایشان در ۹۰ روز به ۴۰۰ نفر از خواص مراجعه کردند و اگر آن حضرت نبود امروز اثری از اسلام باقی نمانده بود.
وی گفت: اینکه ایشان شبانه غسل و کفن شد از امور سری است و این بانوی بزرگوار در ۹۰ روز توانست بعثت رسول الله را از نابودی قطعی نجات دهد و از آبرو، جان و فرزندش برای دین خدا هزینه کرد.
۷۵۵۹*۳۰۲۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید