خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده مجلس: نظام جمهوری اسلامی به زن ایرانی هویت بخشید

نماینده مجلس: نظام جمهوری اسلامی به زن ایرانی هویت بخشیدبه گزارش ایرنا، سهیلا جلودارزاده روز چهارشنبه در همایش بانوان فرهیخته ورامین که در سالن همایش های تبیان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در روزهای قبل از سال ۵۷ تصمیم گرفتند که سرنوشت خود را تغییر دهند و به پیشرفت و عزتمندی دست یابند.
وی اظهار کرد: مردم ایران که از ظلم و جور رژیم ستم شاهی به تنگ آمده بودند و تاب اسارت و بندگی را نداشتند با پیروی از امام راحل به پاخاستند و رژیم ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را برچیدند.
وی افزود: مردم ایران در رژیم شاه حق و حقیقت، آزادگی، خیرخواهی عمومی و عدالت را در زندگی خود مشاهده نمی کردند و خلا این عوامل باعث بروز انقلاب اسلامی شد.
جلودارزاده اظهار کرد: در رژیم ستم شاهی اقتصاد مملکت با بی عدالتی همراه بود و ثروت فقط در اختیار طاغوتیان قرار داشت.
وی با اشاره به نقش سازنده زنان در شکل گیری انقلاب گفت: زنان ایران در پیروزی انقلاب نقش مهمی را ایفا کردند.
وی با اشاره به این که نظام جمهوری اسلامی به زن ایرانی هویت بخشید گفت: امروز ۶۴ درصد خروجی دانشگاه را بانوان تشکیل می دهند.
وی تأکید گرد: امام راحل هیچ محدودیتی برای فعالیت مشروع بانوان ایجاد نکرد و زمینه را برای فعالیت بانوان مسلمان ایرانی مهیا کرد .
جلودارزاده با اشاره به لزوم توجه به مشکلات اقتصادی کشور گفت : باید ضعف ها را شناسایی کنیم ، جلوی فساد را بگیریم و منابع مالی را صرف اشتغال و بهسازی کشور کنیم.
وی با تأکید بر این که دشمن در جنگ نرم خود بانوان را هدف قرار داده است اظهار کرد: امروز دشمن جنگ نرم را جایگزین جنگ سخت کرده و در این مقابله ، زنان را هدف اصلی خود قرار داده است.
وی تصریح کرد: زنان جامعه اسلامی لازم است تا با اعتماد به نفس مقابل دشمن ایستادگی کنند و با تربیت نسل سالم در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گام بردارد.
در پایان این مراسم از بانوان نمونه شهرستان ورامین در حوزه های مختلف تجلیل به عمل آمد.
خبرنگار: سید حسن میری**انتشار: مجید ملازاده
تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸/۱۷۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید