خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده مجلس: ترامپ جرات خروج از برجام را ندارد

نماینده مجلس: ترامپ جرات خروج از برجام را نداردبه گزارش خبرنگار ایرنا، قرجه طیار در این بیانیه که نسخه ای از آن روز شنبه به دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در گنبدکاووس ارسال شد، افزود: خط و نشان های ترامپ نیز سیاستی نخ نما برای ایجاد تفرقه بین مردم، حاکمیت و دولت ایران است.
وی افزود: اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا نه تنها گره ای از مشکلات بین المللی را حل نمی کند، بلکه بر وخامت و پیچیده تر شدن اوضاع بین المللی می افزاید.
وی گفته است: توافق چند جانبه برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد جنبه بین المللی پیدا کرده و تایید نکردن آن توسط رئیس جمهور یک کشور به هیچ وجه مشروعیت و مقبولیت بین المللی آن را زیر سئوال نخواهد برد.
نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی یادآور شده است: خروج احتمالی آمریکا از توافق برجام موجب انزوای آن کشور و اثبات حقانیت و محبوبیت جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی خواهد شد.
وی دراین بیانیه با اشاره به موضع گیری سریع و صریح فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر حمایت تمام قد اروپا از برجام، تصریح کرده است: این اظهار نظر نقطه عطفی در تثبیت برجام و روابط اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده آمریکا در دو جهت کاملا متضاد محسوب می شود.
طیار درخصوص سپاه نیز گفت: سپاه پاسداران مثل همه ارکان نظام و حتی فراتر از آن، از زیرساخت های نظامی، امنیتی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و تقابل با سپاه یعنی عداوت با کشور و ملت بزرگ ایران خواهد بود.
وی در ادامه بیانیه خود آورده است: تلاش بیهوده ترامپ برای جدایی ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران، ادامه سیاست نخ نما و پوسیده ‘تفرقه بینداز و حکومت کن’ است، ولی ملت آگاه و سلحشور ایران فریب ‘شیطان بزرگ’ را نخواهد خورد و بین ملت، دولت و نظام هیچ فاصله ای نیست و نخواهد بود.
نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی در پایان این بیانیه با محکوم کردن یاوه گویی های ترامپ و دعوت دولتمردان و سناتورهای کنگره آمریکا به واقع بینی و درک شرایط حساس منطقه و بین المللی، گفته است: تک تک مردم شریف ایران، در مقابل دشمنان ایران اسلامی با تمام قوا ایستاده و تا ابد از نام خلیج همیشه فارس دفاع خواهند کرد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
۱۸۶۰/۳۰۳۹/
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *