خانه / دسته‌بندی نشده / نخستین مرکز آموزش خلبانی هواپیمای فوق سبک کشور در بوشهر افتتاح شد

نخستین مرکز آموزش خلبانی هواپیمای فوق سبک کشور در بوشهر افتتاح شدبه گزارش ایرنا،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر در این آئین گفت:
این مرکز نقش مهمی در ایجاد نشاط، شادابی و رفاه جوانان دارد که برای توسعه فعالیت‌های آن حمایت و همکاری‌های لازم ارائه می‌شود.
سعید زرین فر افزود: هوانوردی و خلبانی با هواپیماهای تفریحی در معرفی بیشتر ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر اهمیت بسزایی دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر یادآورشد: یکی از ظرفیت‌های مهم این استان حوزه گردشگری و تفریحی است که وجود خلیج فارس و طبیعت بکر زمینه جذب گردشگران داخلی و توریست‌ها را فراهم کرده است.
وی عنوان کرد: استان بوشهر در بعد فرهنگی و آموزشی دارای پیشینه تاریخی درخشانی است که نمونه آن مدرسه تاریخی سعادت با قدمت ارائه ۱۲۰ سال انواع آموزش‌های علمی و فرهنگی است.
مسئول مرکز آموزش خلبانی افلاک نیز گفت: این مرکز برای نخستین بار در جنوب کشور در بوشهر راه اندازی شده که با توجه به ظرفیت‌های توریستی این استان این مرکز آموزش خلبانی می‌تواند زمینه جذب گردشگران داخلی و توریست را بیش از پیش فراهم کند.
محمدرضا براتی با قدردانی از مشارکت همه ارگان‌ها و دستگاه‌های ذیربط در تاسیس مرکز آموزش هوانوردی دربوشهر افزود: در این مرکز آموزشی سه هواپیما مستقر است که با استفاده از باند فرودگاه بین‌المللی بوشهر آموزش‌های عملی از طریق این باند انجام می‌شود.
۶۰۴۵/۷۲۱۲**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید