خانه / دسته‌بندی نشده / نحوه برخورد با دفتر اسنپ درست نبوده است

نحوه برخورد با دفتر اسنپ درست نبوده استیوسف جعفری صبح چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر چند که وجود اسنپ با توجه به تعداد بالای آژانس های تلفنی در شهر کرمان موجبات کسادی کسب و کار تاکسیداران را بدنبال خواهد داشت ولی این نحوه برخورد با قضیه کار از سوی هر کس هم که باشد ، کار صحیح و قانونی نبوده است .
وی افزود:قطعا این مشکل بطور قانونی و با همکاری و همراهی مسئولان استان و شهرستان و نیز دفتر اسنپ و تاکسیداران قابل حل خواهد بود و نیازی به استفاده از روش قهری نیست .
رئیس اتحادیه آژانس های اتومبیل کرایه در شهرستان رمان هم به ایرنا گفت : هر چند که دفتر اسنپ فاقد مجوز بوده و کار آن غیر قانونی است ولی این نحوه برخورد با قضیه هم درست نیست .
احمدعلی مسعودی نیا همچنین گفت : این قضیه فارغ از هر گونه سازماندهی و بدون اطلاع اتحادیه و بطور خودجوش اتفاق افتاده و ممکن است که این افراد اقدام کننده هم از تاکسیداران نباشند.
براساس این گزارش عصر روز سه شنبه تعداد محدودی افراد که گفته می شود رانندگان برخی آژانس های شهری بوده به دفتر شرکت نوبیناد اسنپ در شهر کرمان وارد شده و اقدام به شکستن وسایل و تجهیزات این دفتر کرده اند که فیلم ان هم در فضای مجازی منتشر شده است .
تهیه و انتشار : بهنام احمدی /۵۰۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید