خانه / دسته‌بندی نشده / نتیجه لازم را در برابر سپیدرود رشت نگرفتیم

نتیجه لازم را در برابر سپیدرود رشت نگرفتیمبه گزارش خبرنگار ایرنا ، ارطغرول ساغلام جمعه شب در کنفرانس خبری پس از بازی تیم های سپیدرود و تراکتورسازی در رشت اظهار کرد: در این زمین که مناسب نیز نبود، خوب بازی کردیم اما متاسفانه نتوانستیم نتیجه خوبی کسب و در نهایت متحمل شکست شدیم.
وی گفت: تیم سپیدرود رشت در نیمه دوم در زمین خود حضور داشت و بازی را دنبال می کرد و بیشتر اوقات توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیت های خوبی نیز بدست آوردیم که بازیکنان نتوانستند از این فرصت ها سود ببرند.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ادامه داد: با توجه به اینکه سپیدرود رشت خطر سقوط به لیگ دسته اول را احساس می‌ کرد ، به همین دلیل مجبور بود در این بازی امتیاز بگیرد تا در لیگ برتر ماندگار شود و در نهایت موفق به این امر شد.
به گفته ساغلام ، البته بازی روندی داشت که بارها در دیدارهای گذشته هم این اتفاق برای ما افتاد و در چند مسابقه حریف نتوانسته به دروازه ما نزدیک شود اما ما گل را به حریف تقدیم کردیم و بعد از آن هم موقعیت‌ های زیادی به دست آوردیم و این فرصت ها را از دست دادیم که این مسابقه نیز همین روند را داشت .
وی خاطرنشان کرد: در واقع بازیکنان ما خوب بازی کردند اما نتیجه بد است و متاسفانه این سرنوشت ما در این فصل است که اشتباهات دفاعی ساده را انجام می دهیم و گل دریافت می کنیم اما به سختی گل می زنیم.

** مربی سپیدرود: در بازی پرفشار با حمایت طرفداران پیروز شدیم
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز در این کنفرانس خبری گفت: در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز در یک بازی پرفشار با حمایت طرفداران خود پیروز شدیم.
علیرضا امامی ‌فر ادامه داد: بازیکنان ما بسیار خوب بازی کردند و تمام تلاش خود را بکار بستند البته می‌دانستیم که یک بازی پرفشار و سختی را خواهیم داشت اما خوشبختانه با حمایت طرفداران به پیروزی رسیدیم.
وی افزود: با توجه به این امر و پشتوانه بسیار خوب طرفداران ، می توانم اذعان کنم که با این هواداران هرکاری می توان کرد و وقتی سپیدرود چنین ظرفیتی دارد ، به طور حتم در لیگ برتر می مانیم.
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان داشت: البته ما با تیمی بازی کردیم که برای مسابقات آسیایی بسته شده و امروز نیز برابر ما بسیار پرقدرت ظاهر شد ولی بازیکنان ما برتر بودند.
امامی فر با تمجید از بازی خوب بازیکنان سپیدرود خاطرنشان کرد: کسانی می خواستند بازیکنان را مقابل مردم قرار دهند و آنها را پولکی جلوه دهند‌ اما بازیکنان سپیدرود نشان دادند که اینگونه نیستند؛ آنان جانفشانی کردند تا این پیروزی را به ارمغان بیاورند و بابت خوشحالی مردم و هواداران، من هم خوشحالم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در هفته بیست و هشتم از مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد.
۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید