خانه / دسته‌بندی نشده / نایب رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری و سه تیم خارجی وارد اهواز شد

نایب رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری و سه تیم خارجی وارد اهواز شدبه گزارش ایرنا اورسلا پاپاندرا به عنوان نماینده فدراسیون جهانی از این رقابت ها دیدن می کند.
همچنین رییس فدراسیون وزنه برداری آمریکا نیز به همراه تیم وزنه برداری آمریکا برای حضور در رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر وارد اهواز شد.
تاکنون تیم های سوریه، صربستان و آمریکا برای شرکت در این مسابقات وارد اهواز شده اند.
رییس هیات وزنه برداری خوزستان در خصوص این رقابت ها گفت: این مسابقات با حضور ۱۲ تیم آمریکا، انگلیس، صربستان، سوریه، گرجستان، کامرون، بنگلادش، تاجیکستان، افغانستان، نپال، یمن و ایران در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ اسفند برگزار می شود.
سید علیرضا قریشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات انجام شده افزود: حضور چهره های نامدار در این مسابقات موجب بالا بردن سطح فنی رقابت ها می شود.
وی گفت: با توجه به جایزه دلاری این رقابت ها، در بسیاری از اوزان به ویژه وزن های ۶۲، ۷۷، ۸۵، ۱۰۵ و فوق سنگین وزنه برداران عنوان دار جهان حضور دارند که به جذابیت رقابت ها اضافه می کند.
وی اظهارکرد: تیم وزنه برداری منتخب خوزستان به نمایندگی از ایران در این رقابت ها حضور خواهد داشت و با دیگر رقبای خود پیکار می کند. پارسال تیم خوزستان عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.
۹۸۷۹ / ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید