خانه / دسته‌بندی نشده / ناوگان هوایی ایران با خریدهای برجامی در حال نوسازی است

ناوگان هوایی ایران با خریدهای برجامی در حال نوسازی استبه گزارش خبرنگارایرنا، فرزانه شرفبافی روز چهارشنبه در نشست بررسی به روز شدن پرواز ساری – تهران با هواپیمای «ای تی آر» در فرودگاه دشت ناز ساری افزود: تاکنون در راستای نوسازی ناوگان هوایی کشور ۸ فروند هواپیما ای تی آر وارد شده و بزودی ۲ فروند دیگر نیز وارد کشورمان می شود.
وی تعداد قراردادهای خرید این نوع هواپیما را ۲۰ فروند اعلام کرد و اظهارداشت: با نوسازی ناوگان هوایی کشور سازمان هواپیمایی می تواند به درستی برنامه های خود را در این حوزه برای خدمات دهی بهتر به مردم عملیاتی کند.
** پوشش منطقه ای پرواز ای تی آر
مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با ورود این ناوگان در کشور پوشش پروازها به صورت منطقه ای در شهرهای دارای فرودگاه اجرا می شود.
شرفبافی اظهارداشت : سازمان هواپیمایی با خریدهای جدید آمادگی دارد تا پروازهای بین المللی را از فرودگاه دشت ناز ساری به کشورهای هدف دارای مسافر برقرار کند.
به گفته وی هم اکنون پیشنهاد فرودگاه ساری برای پرواز علاوه بر عتبات عالیات به عشق آباد، تفلیس و برخی دیگر از کشورهای آسیای میانه است که این برنامه در دست اجرا قرار گرفت.
نشست بررسی به روز شدن پرواز ساری- تهران مربوط به فرود اولین هواپیما ای تی آر به فرودگاه ساری است که روز چهارشنبه با حضور استاندار مازندران، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر، رئیس مجمع نمایندگان استان، نماینده مردم ساری در مجلس دهم در ساری انجام شد.
مازندران ۳ فرودگاه در شهرهای نوشهر- رامسر و ساری دارد که سالانه طبق آمار رسمی از این فرودگاه ها حدود ۵۰۰ هزار مسافر جابجا می شوند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
۶۹۸۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید