خانه / دسته‌بندی نشده / مهر تایید مردم هرمزگان بر تبلور تدبیر و امید

مهر تایید مردم هرمزگان بر تبلور تدبیر و امیدبه گزارش ایرنا، دکتر حسن روحانی امروز در جمع مردم هرمزگان در ورزشگاه تختی بندرعباس با اشاره به برخی مسائل سیاسی و تاکید بر تقویت قدرت دفاعی کشور با تکیه بر دانش داخلی، درمورد اجرای طرح های عمرانی و رفع مشکلات مردم این استان نیز سخنانی ایراد کرد.
سخنان رییس جمهوری مورد استقبال مردم هرمزگان قرار گرفت و آنان معتقدند که با تحقق وعده های دکتر روحانی شاهد تبلور تدبیر و امید در این استان هستیم.
علیرضا عیدی یکی از فعالان حوزه بندری هرمزگان در خصوص صحبت های رییس جمهوری گفت: به عنوان یک ایرانی به وجود دکتر روحانی و صلابت و قاطعیت ایشان در برابر بیگانگان افتخار می کنم.
وی بیان داشت: سالیان گذشته مشکلات بسیاری از جمله بیکاری، قاچاق و کمبود آب گریبانگیر هرمزگان بود که امروز شاهد کاهش این مشکلات با تدابیر دولت دوازدهم هستیم.
یکی دیگر از شهروندان هرمزگان که از رودان برای شنیدن سخنان رییس جمهوری به بندرعباس آمده به خبرنگار ایرنا گفت: رییس جمهوری در صحبت های امروز خود به طور کامل مشکلات استان را عنوان کرد که این نشان از توجه دکتر روحانی به هرمزگان دارد.
مظفر عامری بیان داشت: اگر همه مسئولان همچون رییس جمهوری اشراف کامل به مشکلات و برنامه ریزی درست برای رفع آن ها داشته باشند، شاهد رفع بسیاری از موانع و کمبودها خواهیم بود.
این شهروند هرمزگانی معتقد است که روند رشد استان هرمزگان براساس آمارهای اعلام شده و واقعیت های موجود در جامعه مثبت است.
یکی از دانشجویان هرمزگانی نیز پس از پایان سخنان رییس جمهوری گفت: استان هرمزگان از جمله مهم ترین و راهبردی ترین استان های کشور است که رییس جمهوری نیز در سخنان امروز به این مساله و اهمیت آن اشاره کرد.
محمد صفا اظهار کرد: من و دوستانم زمانی که به دکتر روحانی در انتخابات ۹۶ رای دادیم، مطمئن بودیم که انتخاب درستی داریم و امروز رییس جمهوری با اتخاذ مواضع روشن نسبت به مساله قدرت دفاعی کشور، بر درستی انتخاب ما صحه گذاشت.
یک فعال رسانه ای نیز در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: صحبت های امروز رییس جمهوری بسیار امیدوار کننده و نویدبخش روزهای روشن برای کشور و استان هرمزگان بود.
جلال احمدی افزود: طبق سخنان رییس جمهوری و استاندار در این سفر شاهد مصوبات عملیاتی و راهبردی برای توسعه هرمزگان خواهیم بود که این مساله سرعت قطار توسعه استان را دو چندان خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: صحبت ها و مواضع رییس جمهوری در سخنان امروز دکتر روحانی در جمع مردم هرمزگان در خصوص مسائل منطقه ای و جهانی بسیار روشن و نشان از قدرت و توانمندی کشورمان در برابر توطئه های دشمنان دارد.
یکی دیگر از مردم هرمزگان نیز حضور رییس جمهوری در این استان را موجب تحول برای حل مشکلات استان ذکر کرد.
رقیه موسوی از دانش آموزان بندرعباس افزود: اشراف دکتر روحانی به مسائل استان هرمزگان در بین جوانان این استان شور و نشاط خوبی را بوجود آورده است و ما نسبت به آینده خود و کشورمان خوش بین هستیم.
به گزارش ایرنا، کاروان تدبیر و امید به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه نهم اسفندماه وارد هرمزگان شد.
در این سفر ۲ روزه ۱۵ طرح مهم با هزینه بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال از جمله فولاد صبا، مرحله جدید بندر شهید رجایی، پالایشگاه گاز گورزین قشم، طرح افزایش بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس افتتاح وعملیات اجرایی ۱۵ طرح دیگر نیز با اعتبار بیش از ۲ هزار میلیارد تومان آغاز می شود.
این دومین سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به استان هرمزگان در سال جاری است و رییس جمهوری، نهم و دهم اردیبهشت ماه امسال به بندرعباس سفر کرد که طی آن مرحله اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس، صبا فولاد خلیج فارس و چند طرح عمرانی دیگر به بهره برداری رسید.
۷۱۹۸/۷۴۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید