خانه / دسته‌بندی نشده / ممنوعیت تردد در مسیرهای برون شهری استان قزوین

ممنوعیت تردد در مسیرهای برون شهری استان قزوینبه گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز یکشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان قزوین افزود: با توجه به پیش بینی کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوا امشب نسبت به شب گذشته احتمال بازگشایی مسیرهای قزوین-تاکستان و قزوین-رشت وجود ندارد و باید امشب نیز به بهترین شکل از مسافران درراه مانده پذیرایی کرد.
وی اضافه کرد: در صورت بازگشایی مسیرهای یاد شده در ساعات آینده، به دلیل کولاک پیش بینی می شود تمامی محورها دوباره مسدود شوند بنابراین فعلا تردد در راه های برون شهری تا زمان مساعد شدن شرایط جوی ممنوع است.
استاندار قزوین با بیان اینکه در این موارد نجات جان شهروندان نسبت به هرچیزی در اولویت قرار دارد،اضافه کرد: هرچند تجمع خودروهای سنگین در شهرهای اقبالیه و تاکستان غیرقابل تحمل شده اما ستاد مدیریت بحران این تصمیم را برای جلوگیری از خطرات احتمالی اتخاذ کرده است.
وی افزود: زحمات همه عوامل امدادی در عملیات های مربوط به امداد رسانی به درراه ماندگان به ویژه نیروهای پلیس،هلال احمر و راهداری قابل تقدیر است و البته باید بهتر از این عمل شود.
استاندار قزوین گفت: با توجه به اطلاعیه های هواشناسی باید تمهیدات لازم را برای مقابله با بحران های پیش رو داشته باشیم.
زاهدی با بیان اینکه مواد غذایی به بهترین شکل برای درراه ماندگان باید تامین شود،افزود: منابع مالی مربوط به این موضوع نیز اصلا مهم نیست و از محل های پیش بینی شده جبران خواهد شد.
بارش برف در استان قزوین از جمعه شب آغاز شده و براساس پیش بینی هواشناسی تا عصر امروز یکشنبه ادامه دارد.
در حال حاضر همه مسیرهای ارتباطی استان قزوین به دلیل کولاک و برف مسدود است.
۶۱۰۱*۳۰۱۳
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید