خانه / دسته‌بندی نشده / ملت ایران، ۴۰ سال در اوج قدرت پیش رفته است

ملت ایران، ۴۰ سال در اوج قدرت پیش رفته استبه گزارش ایرنا، سردار علی فدوی عصر پنجشنبه در آیین تشییع پیکر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در بندرعباس اظهار کرد: این پیشروی ها و موفقیت ها با وجود همه دشمنی ها و خبائث های نظام سلطه به رهبری شیطان بزرگ و پیروانش به دست آمده است.
وی ادامه داد: روز به روز بر دشمنی های شیطان بزرگ و دنیای کفر علیه جمهوری اسلامی افزوده شده و این دشمنی نظام کفر با جمهوری اسلامی دارای ماهیت حق و باطل است.
سردار فدوی ادامه داد: نظام اسلامی بر مدار حق حرکت کرده و نظام کفر نمی تواند این را تحمل کند و به همین علت هیچ گاه از دشمنی دست بر نخواهند داشت.
فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: با وجود همه دشمنی های نظام کفر به سردمداری آمریکا، بر صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی و ملت ایران در جهان افزوده شده است.
سردار فدوی با اشاره به این حدیث امام علی (ع) که « هر ملتی که در درون خانه اش مورد هجوم دشمن قرار گیرد به یقین ذلیل خواهد شد» گفت: دشمن ابتدا درون کشور با ملت ایران می جنگید ولی امروز سربازان این ملت و مدافعان حرم هزاران کیلومتر دورتر با دشمن می جنگند.
وی یادآور شد: دنیای کفر هشت سال با تمام توان علیه ایران اسلامی جنگید و در ۱۸ماه پایانی آن، آمریکایی ها با ۸۶ ناو جنگی به مقابله با انقلاب اسلامی پرداختند ولی اذعان کردند کاری از پیش نمی برند و حتی قادر به دفاع از خود هم نیستند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: رمز این موفقیت ها حرکت در مدار حق و برای خدا است و دشمن قادر به دیدن و تحمل چنین کشوری نیست.
سردار فدوی شهدا را برکتی برای ملت ایران و پشتوانه ای ابدی برای کشور خواند و تاکید کرد: دشمنان در این ۴۰ سال هر سختی و مشقتی که توانسته اند بر این ملت وارد کردند و شهدا با تقدیم جان خود محک خوبی برای استقامت ملت ایران و نظام اسلامی هستند.
وی افزود: شهدا در سخت ترین امتحان که پای جان در میان بوده، عالی عمل کرده اند و اکنون باید در هر مسئولیتی بهترین و متناسب ترین عملکرد را از خود نشان دهیم و کاری کنیم که این ملت حلاوت و شیرینی نظام اسلامی را بچشد.
۳۲۱۹/۲۰۹۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید