خانه / دسته‌بندی نشده / مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو فراهم شود

مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو فراهم شودبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عصر امروز (دوشنبه) در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله) در جمع دهها هزار نفر از مشتاقان و دلدادگان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهارداشتند:از برخی حرف های بعضی دولت های اروپایی این طور بر می آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته ای خود که نیاز قطعی آینده کشور است دست بکشد و همین محدودیت ها را ادامه دهد.
ایشان تاکید کردند: من به این دولت ها می گویم که بدانند که این خواب آشفته تعبیر نخواهد شد. ملت و دولت ایران تحمل نخواهد کرد که هم تحریم باشند و هم در محدودیت هسته ای قرار داشته باشند.
رهبر معظم انقلاب در ابتدای بیاناتشان خطاب به ملت ایران فرمودند: حرکاتی که شما از دشمن ملاحظه می کنید نشانه دستپاچگی، آشفتگی و عصبی شدن دشمن است و نشانه اقتدار آن نیست.
ایشان افزودند: بسیاری از آرمان های امام خمینی (ره ) به اذن الله تحقق خواهد یافت و جمهوری اسلامی امام بزرگوار روز بروز اقتدار خواهد یافت و همین است که دشمنان را عصبی و دستپاچه کرده است.
رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: امام(ره) در مواجهه با دشمن برخورد شجاعانه و فعال داشت، برخورد از سر ضعف و انفعال نداشت. ایشان هرگز هیجان زده نمی شد و از هیجان زدگی پرهیز می کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: مردم عزیزمان را از دو دستگی و دو قطبی برحذر می داریم و به نصرت الهی هم اطمینان داریم.
به گزارش ایرنا، مراسم بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران عصر امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سران سه قوه و جمعی از مقامات کشوری و لشگری، اعضای بیت شریف حضرت امام خمینی (ره)، سفیران کشورهای خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران، علما و فضلا، فرهنگیان و دانشگاهیان، خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم روزه دار آغاز شد.
این مراسم که بطور زنده از شبکه یک سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری پخش می‌شود، توسط بیش از ۳۰۰ خبرنگار خارجی پوشش خبری و رسانه‌ای داده می‌شود.
سیام *۱۳۳۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید