خانه / دسته‌بندی نشده / مقابل پالایش آبادان مستحق پیروزی بودیم

مقابل پالایش آبادان مستحق پیروزی بودیمعباس سرخاب سه شنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل پالایش آبادان در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این بازی موقعیت های گلزنی پرشماری داشتیم که متاسفانه با بدشانسی و کم دقتی بازیکنان به ثمر نرسید.
وی اضافه کرد: معتقدم در ۲ بازی اخیر عملکرد خوبی داشتیم و با وجود اینکه تنها یک امتیاز کسب کرده ایم، به آنچه که حق ما بود دست نیافتیم.
سرخاب بیان کرد: باید واقع بینانه نسبت به عملکرد تیم اظهارنظرکرد چرا که امروز با وجود اینکه نتوانستیم به گل برسیم، چندین موقعیت مسلم گلزنی داشتیم و حتی چهار بار توپ به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.
وی خاطرنشان کرد: پالایش آبادان بسیار خوش شانس بود که در این بازی با یک تساوی ارزشمند همدان را ترک کرد.
وی افزود: آنها چشم به ضد حمله ها بسته بودند و با دفاع چند لایه سعی در مهار بازی هجومی تیم ما داشتند اما باید پذیرفت که موقعیت های متعدد بازیکنان تیم نیز وارد دروازه نشد تا یک تساوی کسب شود.
سرخاب هواداران پاس را به صبوری بیشتر دعوت کرد و گفت: نباید همه چیز را از دست رفته دانست چرا که هنوز اول راه هستیم و عملکرد تیم به لحاظ نتیجه گیری تغییر خواهد یافت.
وی با تاکید بر اینکه همواره به احساسات هواداران نسبت به تیم خود احترام قائل است یادآور شد: با صبر و تحمل و نیز تلاش بیشتر می توان تیم را به هدف اصلی رساند.
تیم پاس همدان عصر امروز در دیدار با پالایش آبادان به تساوی بدون گل دست یافت.
این تساوی پاس را به رده هشتم جدول یازده تیمی گروه سه لیگ ۲ سقوط داد تا منجر به انتقاد شدید هواداران از عملکرد این تیم شود.
۷۵۲۰/۲۰۸۷
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *