خانه / دسته‌بندی نشده / معرفی برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری؛ ۲۳ آذر

معرفی برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری؛ ۲۳ آذر

مجید عبدالهی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در این جشنواره استانداریهای برتر در حوزه پژوهش و آموزش شهرداریها و دهیاریها و طرحهای پژوهشی برتر شهری و روستایی که توسط شهرداریها و دهیاریها انجام شده، معرفی می‌شوند.

وی افزود: پایان نامه‌های دانشجویی، کتابها و طرحهای ابتکاری و خلاقانه مرتبط با مدیریت عرصههای شهری و روستایی  نیز معرفی و تقدیر میشوند.

عبدالهی محورهای جشنواره که آثار ارسالی در موضوع آنها ارسال شده را حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست(فضای سبز، پسماند و…)، بازآفرینی شهری، شهرسازی و معماری، فرهنگی و اجتماعی، اقتصاد شهری و سرمایه گذاری، فناوریهای نوین و IT، قوانین و مقررات و مدیریت بحران، تاب آوری، ایمنی و آتش نشانی و مدیریت روستایی عنوان کرد.

رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور همچنین از برگزاری ۸ نشست تخصصی در حاشیه ششمین جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری مدیریت شهری که ۲۳ آذر در برج میلاد تهران برگزار می شود، با حضور تنی چند از استادان، پژوهشگران و صاحب نظران و مدیران اجرایی خبر داد. 

وی عناوین نشست‌های تخصصی را “ایمنی و عمران شهری”، “حمل و نقل انسان محور”، “شهر دوستدار محیط زیست”، “چالشهای تحقق کاربست پروژههای مطالعاتی”، ” نوآوری شهری؛ اقتصاد  فرهنگ و اجتماع شهری”،‌ “تامین منابع مالی پایدار برای شهرداریها”،‌ “حکمروایی هوشمند شهری: فرصتها چالشها” و “پیوند شهر و روستا” اعلام کرد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

بهترین اقدام برای تغییر وضع موجود حضور پای صندوق‌های رای است

به گزارش ایسنا، دکتر اسکندر مومنی در حاشیه حضور پای صندوق رأی انتخابات ۱۴۰۰ گفت: …

پاسخی بگذارید