خانه / دسته‌بندی نشده / معاون پارلمانی رئیس جمهوری به کاروانهای راهیان نور در خوزستان پیوست

معاون پارلمانی رئیس جمهوری به کاروانهای راهیان نور در خوزستان پیوستبه گزارش ایرنا حسینعلی امیری همزمان با حرکت کاروانهای راهیان نور که از ۲۵ اسفند شروع شده در یادمان های هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان حضور یافت و با آرمان های شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری همچنین پس از زیارت مزار شهدای گمنام شلمچه در ۱۶ کیلومتری غرب خرمشهر و در نقطه صفر مرزی ایران و عراق با کاروان های راهیان نور که به این مکان مقدس آمده بودند دیدار و گفت وگو کرد.
امیری همچنین از نمایشگاه فرهنگی دفاع مقدس در محل یادمان شلمچه نیز بازدید کرد و با تعدادی از جوانان و نوجوانان کاروانهای راهیان نور پس از گفت و گو عکس یادگاری گرفت.
معاون پارلمانی رییس جمهوری همچنین روند خدمت رسانی به کاروان های راهیان نور در یادمان شهدای شلمچه را مورد بررسی قرار داد.
امیری صبح روز شنبه با استقبال استاندار خوزستان از طریق فرودگاه بین المللی اهواز وارد خوزستان شد و با آیت الله سیدعلی شفیعی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان دیدار و گفت وگو کرد.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری، فرمانده ناجا و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چند روز اخیر نیز با حضور در مناطق عملیاتی و یادمانی دفاع مقدس با آرمان های والای شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
در ایام نوروزی حدود پنج میلیون نفر از کاروان های راهیان نور، مسافران و گردشگران نوروزی از مناطق عملیاتی و یادمانی دفاع مقدس در استان خوزستان دیدن می کنند.
اوج حرکت کاروانهای راهیان نور ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین است.
۷۱۶۵/۶۰۰۲/۶۰۶۵/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید