خانه / دسته‌بندی نشده / معاون وزیر ورزش و جوانان:ورزش ارزان ترین وسیله برای شادی و نشاط جامعه است

معاون وزیر ورزش و جوانان:ورزش ارزان ترین وسیله برای شادی و نشاط جامعه استعبدالحمید احمدی روز جمعه در حاشیه رقابت های بین المللی جام تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با برنامه ریزی مسئولان ورزش استان و شهرستان به شکل آبرومندانه ای برگزار شد که این موضوع در آینده کشتی کشورمان بسیار موثر است.
معاون فرهنگی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان افزود: اگر چه این رقابت ها در سطح کیفی و فنی بسیار بالایی برگزار می شود اما مهمتر از آن استقبال پرشور تماشاگران ماهشهری است که با شور و هیجان کشتی گیران ایرانی را تشویق می کنند.
وی به برگزاری پرشور مسابقات کشوری و جهانی در سراسر استان های کشور اشاره کرد و گفت: امیدواریم در تمام نقاط کشور شاهد برگزاری این گونه رقابت ها باشیم زیرا به خوبی می دانیم که برگزاری یک رویداد بین المللی کمک بسیار خوبی به زیرساخت های ورزش آن شهرستان می کند.
احمدی با بیان این که علاقه مندی مردم به ورزش قطعا به سلامت جامعه کمک می کند افزود: داشتن یک جامعه سالم در کنار ورزش کردن میسر خواهد شد در غیر این صورت باید هزینه های بیشتری برای سلامتی مردم خصوصا قشر کم تحرک خود پرداخت کنیم.
معاون فرهنگی و پژوهشی وزیر ورزش عنوان کرد: میزبانی گرفتن شاید کار آسانی باشد اما برگزاری مسابقات به بهترین شکل ممکن کار بسیار سختی است که خوشبختانه مسئولان ورزش خوزستان از عهده این کار به خوبی برآمدند.
به گزارش ایرنا سی و هشتمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در ماهشهر روز جمعه با قهرمانی ایران به پایان رسید.
/۶۰۰۲/۹۸۷۹/۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید