خانه / دسته‌بندی نشده / معاون وزیر علوم :۳۰ هزار شغل در مراکز و پارکهای فناوری کشور ایجاد شد

معاون وزیر علوم :۳۰ هزار شغل در مراکز و پارکهای فناوری کشور ایجاد شدمسعود برومند پنجشنبه در خرمشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حال حاضر پارک های علم و فناوری و مراکز رشد در کشور ۳۰ هزار میلیارد ریال گردش مالی دارند.
وی فعالیت مراکز رشد و پارک های علم و فناوری خوزستان را خوب ارزیابی کرد و گفت: زمینه فعالیت مراز رشد و پارک های علم و فناوری در استان خوزستان بالا است و فارغ التحصیلان دانشگاهی می توانند فعالیت خوبی در این مرکز و پارکها داشته باشند.
برومند با اشاره به فعالیت علمی پژوهشی دانشگاه های کشور گفت: فعالیت دانشگاه ها در حوزه ایجاد اشتغال پذیری و ارتقاء سطح مهارت های عمومی فارغ التحصیلان از مهمترین برنامه دانشگاهها در سال آینده است.
وی فعالیت های بین المللی در دانشگاه ها را جزو ارکان اساسی فعالیتهای سال ۱۳۹۷عنوان کرد و گفت: مجموعه فعالیت ها به خصوص در حوزه توسعه فناوری از اهداف ویژه دانشگاه ها در سال آینده خواهد بود.
استاندار خوزستان نیز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بهره برداری از ۴۸ پروژه شهرستان خرمشهر اظهار کرد : ۴۸ پروژه عمرانی در خرمشهر با اعتباری معادل ۴۸۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر بهره برداری رسید.
غلامرضا شریعتی، تکمیل پروژه های نیمه تمام زیرساخت در خرمشهر را ضروری دانست و گفت: هر کدام از این پروژه ها ۴۰ تا ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و امیدواریم هر چه سریعتر تکمیل شوند.
به گزارش ایرنا ساختمان دانشکده منابع طبیعی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار خوزستان و هیات علمی دانشگاه و تنی چند از مسئولان آبادان و خرمشهر افتتاح شد.
دانشکده منابع طبیعی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با زیربنایی هفت هزار و ۱۰۰ متر مربع در ساختمان سه طبقه و محوطه سازی ۱۰ هزار متر مربع در مجموع با اعتباری به میزان ۱۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
این دانشکده دارای ۱۵ کلاس درس، ۱۵ باب آزمایشگاه، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۵۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سه گروه شیلات، محیط زیست و زمین شناسی فعالیت خود را آغاز کرد.
۷۱۰۰/۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار: کمیله حجازی **انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید