خانه / دسته‌بندی نشده / معاون وزارت ورزش:تشکل های مردم نهاد برای کارآفرینی حمایت می شوند

معاون وزارت ورزش:تشکل های مردم نهاد برای کارآفرینی حمایت می شوندمحمدمهدی تندگویان، شامگاه پنجشنبه در مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی مسوولان امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ها در یزد با بیان اینکه دولت برای کار آفرینان تسهیلاتی قائل شد، افزود: نسبت به معرفی تشکل های مردم نهاد برای اجرای طرح های کار آفرینی اقدام می شود.
وی ادامه داد: برای ورود تشکل های مردم نهاد به طرح های کار آفرینی باید در کشور مدیران کل ورزش و جوانان پیگیری های لازم را انجام دهند و برای حوزه جوانان اهمیت قائل شوند.
این مسوول تصریح کرد: فعال کردن جوانان در قالب تشکل های مردم نهاد و خدمت به آنها، وظیفه مهمی است، باید نسبت به ارتقای برنامه ها و فعالیت ها اقدام کرد.
تندگویان تصریح کرد: فعال کردن تشکل های مردم نهاد در اصل فعال کردن جوانان جامعه اسلامی است که دارای ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف هستند .
همچنین معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: این استان از دیرباز در موضوع جوانان پیشگام و در حوزه های مختلف فعال بود و در زمینه تشکل های جوانان نیز عملکرد مناسبی داشته است.
محمد علی طالبی ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین همایش هایی موجب تبادل تجریه و توجه بیشتر و برنامه ریزی در امور جوانان شود و در بخش های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی فعال تر از گذشته به جوانان اهمیت داده شود.
در پایان این مراسم از تمبر یادگاری همایش یادشده رونمایی شد.
ششمین گردهمایی مسئولان امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اداره کل استان ها روز چهارشنبه (دیروز ) در یزد آغاز به کار کرد.
این گردهمایی به مدت ۲ روز پیگیری شد و در خصوص ساماندهی امور جوانان ، مشارکت های اجتماعی ، طرح های ملی جوانان ، ازدواج و خانواده و فضای مجازی بحث و بررسی شد.
یزد افزون بر ۱۰۰ تشکل مردم نهاد مرتبط با حوزه جوانان دارد که ۳۷مورد آن فعال است.
استان یزد یک میلیون و ۱۳۸هزار نفر جمعیت دارد، این استان ۶۵ هزار ورزشکار بیمه شده دارد که در ۴۷ هیات ورزشی استان فعالیت دارند.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید