خانه / دسته‌بندی نشده / مشکل گرد و غبار جنوب شرق اهواز ظرف ۲ سال آینده حل می شود

مشکل گرد و غبار جنوب شرق اهواز ظرف ۲ سال آینده حل می شودبه گزارش ایرنا رضا ویسه چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های مقابله با ریزگرد در کانون‌های فوق بحرانی جنوب شرق اهواز در جمع خبرنگاران افزود: امسال در حدود ۱۹هزار هکتار از اراضی فوق بحرانی جنوب شرق این شهر طرح مقابله با گرد و غبار انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه کانال ۴۷ کیلومتری موسوم به کانال مهندس پور شریف ظرف ۲ روز آینده افتتاح می شود یادآور شد: با رهاسازی آب در این کانال عملیات نهالکاری سرعت بیشتری می گیرد.
معاون هماهنگی و نظارت جهانگیری خاطر نشان کرد: تمام امکانات کشور بسیج شد تا این کانال ظرف مدت زمان اندکی با وجود موانع بسیاری از قبیل لوله های آب، گاز، نفت و خطوط راه آهن به بهره برداری برسد.
ویسه در پاسخ به این پرسش که چرا عملیات مقابله با گرد و غبار سرعت بیشتری ندارد گفت: کاشت و رشد نهال ها نیازمند تامین آب است، اگر امسال شرایط بارندگی بهتر بود قطعا سرعت کار ما نیز افزایش می یافت.
معاون نظارت و هماهنگ کننده معاون اول رئیس جمهوری روز سه شنبه به همراه استاندار خوزستان از بخش هایی که این طرح اجرا شده یا درحال اجراست در مناطق باوی در شمال شرق اهواز و داریون میان آب شوشتر بازدید کرده و از نزدیک درجریان ابعاد و مسائل پیش روی اجرای کامل این طرح قرار گرفت.
۹۸۸۷/۶۰۰۲/۶۰۶۴
خبرنگار: ندا رضاپور**انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید