خانه / دسته‌بندی نشده / مشکل تامین اعتبار احداث بندهای معیشتی در کشور حل شد

مشکل تامین اعتبار احداث بندهای معیشتی در کشور حل شدبه گزارش ایرنا ، رضا کریمی پنجشنبه در نشستی با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی نمین افزود: بندهای معیشتی که طرح مطالعاتی دارند با اختصاص ۸۵ درصد کمک بلاعوض دولتی و ۱۵ درصد وام از محل اعتبارات سیستم های آبیاری تحت فشار تکمیل و یا احداث می شوند.
وی همچنین با بیان اینکه حیات روستاها در وهله اول به آب و در مرحله بعدی به راه های ارتباطی وابسته است اظهار کرد: برای حل مشکلات احداث و یا مرمت راه های روستایی اعتبارات دولتی ، قیر رایگان و تخصیص آن ۱۰۰ درصد افزایش یافته و در سال آینده اجرایی می شود.
او افزود: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای آبرسانی روستایی در استان اردبیل اختصاص یافته است.
وی تشریح کرد: امسال ۳۶۰ میلیارد ریال برای طرح های آبرسانی استان اردبیل در نظر گرفته و اختصاص داده شد.
کریمی با اشاره به اینکه بیشترین اعتبارات در حوزه آب و خاک به استان اردبیل اختصاص یافته افزود: از ۲ ردیف بودجه ای آب و خاک نیز بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال به این استان اختصاص داده شده است.
نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین با انتقاد از سهم اندک بودجه ای شهرستان نمین در شاخصه های توزیع اعتبارات استان اردبیل اظهار کرد: در حوزه راه و کشاورزی شهرستان نمین انتظار فعالیت و توجه بیشتر مسئولان اجرایی استان را داریم.
کریمی همچنین با اشاره به اینکه بیشتر اعتبارات شهرستان نمین صرف پروژه های استانی شده گفت: بازنگری و تهیه طرح های هادی روستایی و مطالعه راه های ارتباطی شهرستان نمین با سرعن انجام می شود تا از محل بودجه های ملی و استانی اعتبارات آن تامین شود.
خبرنگار: ساسان رحمتی ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
۷۱۲۰/۶۰۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید