خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقات قهرمانی ایچی گکی کیوکوشین کاراته کانچو ماتسویی کشور در رامسر برگزار شد

مسابقات قهرمانی ایچی گکی کیوکوشین کاراته کانچو ماتسویی کشور در رامسر برگزار شدنماینده سازمان جهانی کیوکوشین و رئیس این سبک در کشور پنجشنبه شب در گفت وگو با ایرنا گفت: در این مسابقات ۵۰ ورزشکار از ۱۲ استان در یک روز به رقابت پرداختند.
سید داود محمدی افزوذ : این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و اوزان منفی ۶۵ و ۷۵ با حضور ورزشکارانی از استان های تهران، البرز، خراسان رضوی، گیلان، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، لرستان، همدان، اردبیل، اصفهان و مازندران برگزار شد.
وی گفت : در رقابت های وزن منهای ۷۵ کیلوگرم علی منصوری کوهپایی و احمدرضا آزاد از اصفهان، پویا صیاح از مازندران و سینا رضایی از البرز به ترتیب نفرات اول تا چهارم شدند.
نماینده سازمان جهانی کیوکوشین اظهار داشت : در رقابت های منهای ۶۵ کیلوگرم نیز عقیل صوفی از خوزستان، مهدی نوروزی از مازندران، علی فرامرزی از لرستان و شهاب شعبانزاده از خراسان رضوی به ترتیب به مقام اول و چهارم دست یافتند.
وی افزود : در این رقابت ها به نفر اول ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم ۶ میلیون ریال، نفر سوم چهار میلیون ریال پاداش نقدی به همراه مدال و حکم قهرمانی داده شد.
او ادامه داد : نفرات برتر این دوره به مسابقات اردیبهشت ماه در وارنا بلغارستان اعزام خواهند شد.
رئیس فراکسیون ورزش مجلس به همراه مسئولان استانی و شهرستانی برای دیدن این دوره از رقابت ها در سالن مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید چمران رامسر حضور داشتند.
کیوکوشین یکی از سبک‌های کاراته غیرکنترلی است. این رشته توسط ماسوتاتسو اویاما (۱۹۹۴–۱۹۲۳۰) استاد ژاپنی (کره‌ای تبار) هنرهای رزمی بنیان نهاده شد و این رشته یکی از موثرترین هنرهای رزمی جهان محسوب می‌شود.
خبرنگار: سیدمحمد اکبرموسوی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۱۲۹۵/ ۱۶۰۲//۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید