خانه / دسته‌بندی نشده / مسئولان گیلان از حضور یک بانو به عنوان مدیر حمایت کردند

مسئولان گیلان از حضور یک بانو به عنوان مدیر حمایت کردندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، امیررضا خادم روز دوشنبه در مراسم معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در رشت با بیان این مطلب اظهار داشت: شاید در بعضی استان ها این همراهی لازم اتفاق نیفتد اما در گیلان، استاندار و اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از حضور مریم بخشی به عنوان مدیرکل حمایت کردند.
وی ادامه داد: البته وزارت ورزش و جوانان به صورت کارشناسی و فنی، روی گزینه های مدیریتی برای گیلان نظر کارشناسانه ای را مدنظر قرار داد و سرانجام مریم بخشی را به عنوان مدیرکل در این استان انتخاب کرد.
معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: با انتخاب بخشی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، امیدواریم که اتفاقات خوبی در آغاز مدیریت بانوان در بخش ورزش و جوانان شاهد باشیم و از او نیز انتظار داریم که با همدلی و همکاری همه توانمندان، مدیران و پیشکسوتان، زمینه ساز رشد روزافزون ورزش در این استان باشد.
وی گفت: گیلان تنها استانی بود که از سه معاونت آن، ۲ معاون از بانوان بودند که سرانجام یکی از این بانوان، به عنوان مدیرکل انتخاب و این مهم پس از بررسی های فنی و به عنوان بهترین گزینه انجام شد.
خادم از مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز خواست بهای بیشتری به حوزه ورزش بانوان و همچنین مسایل مربوط به جوانان بدهد و افزود: گرچه در بعضی از موضوعات مهم جوانان همچون بخش مسکن و اشتغال نمی توانیم چندان ورود کنیم، اما نظارت این کار را باید به بهترین وجه انجام دهیم.
وی زمینه سازی برای فعالیت و مشارکت فزون تر سازمان های مردم نهاد را از دیگر اولویت های مدیرکل ورزش و جوانان گیلان عنوان و به رشد چشمگیر سمن ها در استان طی چند سال اخیر اشاره و اضافه کرد: امیدوارم از لحاظ کیفی نیز، عملکرد بهتری را شاهد باشیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان بر لزوم حمایت از بخش خصوصی نیز تاکید و خاطرنشان کرد: بخش خصوصی بازوی اصلی حمایت از ورزش است و در گیلان نیز با توجه به محروم بودن استان از صنایع بزرگ، لازم است برای ورود بخش خصوصی به ورزش، گام های موثرتری را برداشت.
طی حکمی از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مریم بخشی به عنوان نخستین مدیرکل زن ورزش و جوانان کشور در استان گیلان منصوب شد. مسعود رهنما مدیرکل پیشین، به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته در رقابت های لیگ جهانی در ترکیه حضور داشت و به همین دلیل در این مراسم حضور نیافت.
۷۲۸۵ / ۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید