خانه / دسته‌بندی نشده / مربی گسترش فولاد: حضور هواداران در ورزشگاه عصای دست ماست

مربی گسترش فولاد: حضور هواداران در ورزشگاه عصای دست ماستبه گزارش ایرنا، فرشاد فلاحت ‌زاده پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان با اشاره به اینکه تیم‌های خوزستانی معمولاً تکنیکی بازی می کنند و دوست دارند تهاجمی کار کنند و بیشتر به گل برسند، افزود: معمولا مقابل تیم‌هایی که هجومی و زیبا بازی می‌کنند، ما هم طرح و برنامه خودمان را عملی می کنیم و بازی خوبی به نمایش می کنیم، همان طور که مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند، نتوانستیم خوب بازی کنیم.
فلاحت ‌زاده درمورد غایبان تیمش در بازی فردا، اظهار کرد: نریمان‌ جهان را به ‌خاطر مصدومیت در اختیار نداریم ولی شرایط بچه‌ها خوب است و با برد مقابل سپیدرود، از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی داریم.
وی با بیان این موضوع که بازیکنان ما جوان هستند، تشریح کرد: بدلیل جوان بودن تیم در بازی قبل جو ورزشگاه روی بازیکنان فشار آورد، که امیدوارم این فشار را ما هم در بازی‌های خانگی‌ مان روی حریفان ایجاد کنیم؛ هر بازی برای ما حساسیت خاص خودش را دارد؛ در بازی با ذوب‌ آهن اگر سه امتیاز را می ‌گرفتیم شرایط تیم در جدول خیلی فرق می ‌کرد.
فلاحت زاده، ارائه یک بازی خوب را با حضور و حمایت هواداران هم راستا دانست و متذکر شد: هر جا که می ‌رویم مظلوم واقع می‌شویم، باید از هواداران استفاده کرده و بر بازی حاکم باشیم هر تیمی که مقابل گسترش بازی کند، ما هم بازی خوبی مقابل آنها ارائه می‌ دهیم.
وی درخصوص نتایج خوب گسترش فولاد در بازی های خارج از خانه، یادآور شد: حضور هواداران حریف، هم می‌تواند مثبت و هم منفی باشد؛ آنها می ‌توانند بازیکنان ما را جری‌ تر کنند؛ در بازی گذشته مقابل سپیدرود، آنها عزیز معبودی را تحت فشار قرار دادند و او هم به بهترین بازیکن زمین تبدیل شد.
وی افزود: این نتایج در هفته‌های گذشته تنها کار ما نبود، کار مدیریت و بازیکنان باشگاه بود و ما هم کمی تاثیرگذار بودیم؛ اگر هواداران بیایند، قطعاً‌ مفید است و اگر در کنار آنها بازیکنان جوان و امید ما به ورزشگاه بیایند، قطعاً دو هزار نفر در ورزشگاه حضور خواهند داشت؛ بازیکنان ما جوان اند و می‌خواهند خودشان را مقابل هواداران نشان بدهند.
مربی تیم گسترش فولاد تبریز در واکنش به احتمال مغرور شدن بازیکنان تیم بدلیل نتایج بازی های اخیر، گفت: جا دارد از آقای نصیرزاده تشکر کنم که در جلسه گذاشته با بازیکنان، موضوع را برای بچه‌ها تشریح کرد که بچه‌ها به موضوع آگاه شدند؛ کریمی هم خودش فوق‌ لیسانس روانشناسی دارد، خیلی در این رابطه کار و بازیکنان را آماده کرده است.
سرمربی تیم فولاد خوزستان هم در این نشست گفت: تیم فولاد خوزستان با اتحاد و دوستی شکل گرفته و نتایج تیم این ادعا را اثبات می کند، اما عده‌ای در تلاش هستند که این اتحاد را از بین برده و به تیم فولاد خوزستان ضربه بزنند.
سیروس پور‌موسوی خاطرنشان کرد: گسترش فولاد جزو تیم‌هایی است که فوتبال بازی می‌ کند و سبک بازی این تیم کار را برای ما هم آسان می‌ کند.
وی در مورد بازی فردا گفت: باید عنوان کنم گسترش ‌فولاد بعد از تعویض سرمربی اش ثبات خوبی پیدا کرده و نتایج این تیم روند صعودی داشته و حضور آقای فیروز کریمی از لحاظ فنی روی تیم گسترش فولاد اثر مثبتی گذاشته است.
پورموسوی با اشاره به نتایج تیم خود تشریح کرد: اینکه تیم ما ۱۳ هفته نباخته، نشان می‌دهد که تیم به خود‌با‌وری رسیده و این آمار‌ می‌تواند هم جنبه مثبت داشته باشد و هم منفی؛ باید بگویم برای شکستن رکورد به فولاد نیامدم و به دنبال موفقیت این تیم هستم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در بازی فردا چهار بازیکن خود به ترتیب فرشاد جان‌فزا، امیر زلیکانی، فرزاد جعفری و عبدالله نصیریرا به علت مصدومیت نداریم، همچنین باید عنوان کنم یک جای خالی برای جذب بازیکن داریم و به دنبال یک بازیکن خوب هستیم تا جذب کنیم.
دیدار دو تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان از هفته نوزدهم لیگ برتر، فردا جمعه ۲۲ دی از ساعت ۱۴ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریزبرگزار خواهد بود.
تیم گسترش فولاد با ۲۶ امتیاز در رده هشتم و تیم فولاد خوزستان با ۳۲ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر باشگاه های کشور قرار دادند.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
۹۸۵۳/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید