خانه / دسته‌بندی نشده / مربی استقلال خوزستان:تیم ما شایستگی ماندن در لیگ را دارد

مربی استقلال خوزستان:تیم ما شایستگی ماندن در لیگ را داردبه گزارش ایرنا کریم بوستانی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران که عصر شنبه در اهواز برگزار شد اظهار کرد: بازی امروز برای ما سخت و حیثیتی بود و چون به سه امتیاز نیاز مبرمی داشتیم در هیچ شرایطی نباید بازنده می شدیم.
وی با بیان اینکه بازیکنان تیم استقلال خوزستان فداکارانه بازی کردند افزود: نفت تهران تیم خوبی است، آنها بازیکنان خوبی نظیر بنگر، فشنگ‌ چی، بیگ‌ زاده و… دارند و در هفته‌ های زیادی باخت نداشتند.
وی با اشاره به اینکه چند تیم از جمله ما و نفت تهران برای بقا در لیگ برتر فوتبال تلاش می‌کنند گفت: اگر چه هنوز وضعیت خطرناکی در جدول داریم اما با تلاش بازیکنان به طور قطع در لیگ ماندگار هستیم.
بوستانی درادامه به بازی هفته گذشته تیمش مقابل پرسپولیس اشاره کرد وافزود:مقابل پرسپولیس
بسیار خوب بودیم؛ در آن بازی هم اتفاقات داوری به ضرر ما تمام شد. هدف ما نگه داشتن تیم است چرا که مردم خوزستان از ما انتظار دارند که این سهمیه را حفظ کنیم.
وی خاطرنشان کرد:‌ برد امروز انگیزه بازیکنان را بالا می برد و باعث می شود یک جهش خوب در ادامه مسابقات داشته باشیم.
مربی تیم استقلال خوزستان به دیدار تیمش مقابل خونه به خونه در جام حذفی اشاره کرد و گفت: برای اینکه به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم به یک برد دیگر نیاز داریم که امیدواریم این موضوع در حضور هواداران تحقق پیدا کند اگرچه هدف نخست ما حفظ تیم در لیگ برتر و سپس رسیدن به فینال جام حذفی است.
گفتنی است در دیدار امروز تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران در اهواز، سر مربی استقلال خوزستان از سوی داور از کنار زمین اخراج شد به همین دلیل طبق قانون حق مصاحبه پس از بازی را نداشت.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر با برتری یک بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید. آبی های خوزستان هم اکنون با کسب ۲۳ امتیاز در مکان پانزدهم رده بندی قرار دارد.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید