خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم بزرگداشت دومین سالگرد حادثه زاریا در قم برگزار شد

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد حادثه زاریا در قم برگزار شدبه گزارش ایرنا، استاد حوزه علمیه قم در این مراسم گفت: مستکبران غربی از توسعه اندیشه شیعی در جهان به شدت هراس دارند و با همه توان در برابر آن ایستاده اند.
حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله فرحزاد با اشاره به توطئه وهابیت در حمایت از گروه های تکفیری و تروریستی، رشادت های مدافعان حرم در مقابله با جبهه کفر و استکبار را مورد توجه قرار داد و افزود: امروز صدای مظلومیت مسلمانان باید به گوش جهانیان برسد و جهان اسلام در برابر این توطئه ها متحد و یکپارچه باشند.
استاد حوزه علمیه قم بر ضرورت حفظ وحدت در جهان اسلام تاکید کرد و گفت: تنها راه نجات و رسیدن به سعادت در دنیا و آخرت، مبارزه و مقاومت و ذکر و یاد خداوند متعال در همه ابعاد زندگی است و علمای شیعه همچون شیخ زکزاکی همواره در این مسیر پیشگام بوده اند.
در روز ۲۱ آذرماه سال ۹۴ ارتش نیجریه با حمله به شیعیان زاریا تعداد زیادی از آنها را مجروح و چندین عضو ارشد جنبش اسلامی نیجریه را به شهادت رساند و شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه را دستگیر کردند و وی با وجود وخامت وضع جسمانی تا کنون در بازداشت بسر می برد.
۸۱۴۶ /۱۱۷۵ خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور ** انتشار: رضا علیمحمدیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید