خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان آخرین جزییات سانحه اتوبوس راهیان نور دانش آموزی را تشریح کرد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان آخرین جزییات سانحه اتوبوس راهیان نور دانش آموزی را تشریح کردبه گزارش ایرنا ، ‘محمد تقی زاده’ در جمع خبرنگاران با اشاره به کشته و یا زخمی شدن تعدادی از دانش آموزان استان البرز در این سانحه رانندگی گفت: تمامی امکانات پزشکی در اهواز برای مداوای مجروحان بسیج شده است.
وی در حاشیه بازدید از مجروحان سانحه رانندگی در سوسنگرد اظهار کرد: اتوبوس راهیان نور دانش آموزی از استان البرز راهی خوزستان بوده که عصر امروز در جاده سوسنگرد دچار سانحه رانندگی شد و در این تصادف متاسفانه سه نفر از دانش‌آموزان و یک نفر از همراهان جان خود را از دست دادند.
وی افزود: خوشبختانه در این حادثه به غیر از چهار نفری که جان خود را از دست دادند ، خطری سایر دانش آموزان را تهدید نمی کند.
وی بیان کرد: بلافاصله پس از این حادثه در اولین فرصت دانش آموزان مجروح به بیمارستان های گلستان، امام خمینی(ره) و شهید بقایی اهواز منتقل شدند و تمامی خدمات و امکانات پزشکی بسیج شده و درحال رسیدگی به وضعیت مصدومان هستند.
تقی زاده گفت: در این حادثه ۳۹ نفر از دانش آموزان دختر در قالب راهیان نور در اتوبوس بودند که برخی از آن ها دچار جراحت سطحی شده و تعدادی از این دانش‌آموزان درحال طی معاینات پزشکی در بیمارستان گلستان هستند.
وی گفت: اکنون مشکلی دانش آموزان مصدوم را تهدید نمی کند و با توجه به گزارش پزشکان سایر مصدومان این حادثه شرایط خوبی دارند.
پیش تر منبع خبری از کشته شدن چهار نفر از سرنشینان این اتوبوس و زخمی شدن تعدادی دیگر خبر داده و حال هفت تن از مجروحان را وخیم اعلام کرده بودند.
شبک**۷۱۵۲/۶۰۰۲**۱۳۹۲**خبرنگار: رضا خبازان **تنظیم: کبری آقازری**انتشار: ابوالفضل باباییانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *