خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرعامل پارس جنوبی: تیم فوتبال این باشگاه در زمینه مسائل مالی مشکلی ندارد

مدیرعامل پارس جنوبی: تیم فوتبال این باشگاه در زمینه مسائل مالی مشکلی نداردبهرام رضائیان روز یکشنبه در گفت وگو با افزود: همه تیم های لیگ برتری از مسائل و مشکلی می نالند که ما نیز از این مشکلات مستثنی نیستیم ولی با تدابیر اندیشیده شده تاکنون درزمینه مالی به مشکلی برخورد نکرده ایم.
رضائیان ادامه داد: پس از جدایی تیم از سیستم دولتی اندکی برای تامین مالی کار ما سخت شد و باید خود از طرق مختلف جذب اسپانسر داشته باشیم.
وی در ارتباط با برنامه پارس جنوبی برای جذب بازیکن جدید نیز گفت: در نیم فصل و در صورت صلاحدید سرمربی برای جذب بازیکن جدید اقدام می کنیم.
تیم پارس جنوبی جم اکنون با ۱۸ امتیاز در رده نخست لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد این تیم جمعه ۲۸ مهرماه در اصفهان به مصاف ذوب آهن این شهر می رود.
رضائیان در ارتباط با قهرمانی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در مسابقات لیگ برتر گفت: امسال با جوانگرایی صورت گرفته در تیم یکسری مشکلات داشتیم که با وجود تلاش و اراده مصمم بازیکنان در نهایت به عنوان قهرمانی دست پیدا کردیم.
وی ادامه داد: مسلم مسیگر سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی از چهره های شناخته شده فوتبال ساحلی در جهان است که در این فصل بخوبی جواب اعتماد مسئولان باشگاه را داد.
رضائیان افزود: مسیگر سرمربی با لیاقتی است و بطور قطع تا آنجا که بتوانیم از وی در سمت سرمربیگری تیم پارس جنوبی حمایت می کنیم.
۷۲۱۲/۶۰۴۳**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید