خانه / دسته‌بندی نشده / مجاهدت بانوان شاخص کشور را با زبان هنر معرفی کنیم

مجاهدت بانوان شاخص کشور را با زبان هنر معرفی کنیمبه گزارش ایرنا، شهناز اشکیان روز یکشنبه در آئین گشایش دفتر خبرگزاری دفاع مقدس استان البرز با بیان اینکه ایران اسلامی بیش از ۷ هزار بانوی شهید و حدود ۸ هزار بانوی جانباز دارد ، افزود: باید در زندگی این عزیزان کنکاش کرده و سیره آنان را در فرزندپروری ببینیم.
وی بیان داشت: به همین منظور باید زنان شاخص را بیشتر بشناسانیم و با استفاده از زبان هنر آن را اشاعه داده و معرفی کنیم.
معاون امور بانوان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ما در یک مقطع زمانی از ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس غفلت کردیم و دشمن از غفلت های ما برای ترویج ضد هنجارها بهره برد.
وی ادامه داد: دشمن باظاهرسازی ، ضد ارزش ها را زیبا جلوه داد و افکار جوانان ما را نشانه رفته است .
وی اظهار داشت: اگر ما از ارزش های دفاع مقدس به خوبی پاسداری می کردیم با معضلات و آسیب های اجتماعی همچون افزایش آمار طلاق، اعتیاد و فساد روبرو نمی شدیم.
اشکیان تاکید کرد که این ارزش ها با زحمات زیادی به دست ما رسیده که به قبل از پیروزی انقلاب برمی گردد به طوریکه جوانان و علمای زیادی شکنجه و زندانی شدند یا به شهادت رسیدند.
وی بیان داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس سختی های زیادی رزمندگان و مردم متحمل شدند تا صحنه های زیبای ایثار و شهادت به وجود بیاید.
در طول هشت سال دفاع مقدس شمار زیادی از بانوان در عرصه های دفاعی و پشتیبانی از رزمندگان اسلامی نقش آفرینی کردند که حماسه های آنان جاویدان شد.
۶۱۵۶/ ۶۱۵۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید