خانه / دسته‌بندی نشده / متروی تهران در سوگ سردار دل‌ها

متروی تهران در سوگ سردار دل‌ها

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت شهادت سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه‌ی فرهنگی “روایت عاشقی” در ایستگاه‌های متروی تهران برگزار می شود.

این برنامه به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز معرفی شخصیت شهید والامقام،‌ سپهبد حاج قاسم سلیمانی(ره) برپا می شود.

در این برنامه به منظور ایجاد فضای بصری مناسب با این رویداد در ایستگاه‌های مترو طرح‌های گرافیکی در قالب بنر طراحی، چاپ و نصب می‌شود. همچنین تمامی نمایشگرهای داخل قطار و سکوی ایستگاه‌های متروی تهران تصاویر مربوط به شهید سلیمانی را در معرض نگاه مسافران مترو قرار می دهند.

رادیو مترو نیز ویژه برنامه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را در سطح ایستگاه‌های مترو در حال پخش دارد. معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران مسافران شهر زیرزمینی را در گذرگاه‌های فرهنگی مترو درایستگاههای میدان انقلاب اسلامی، توحید و تئاترشهر به تماشای نمایشگاه عکس با عنوان “سردار دل‌ها” شامل تصاویر شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی دعوت می‌کند.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

دولت‌ها سهم‌شان را به مدیریت‌های شهری نمی‌پردازند/ کلانشهرها از آستانه تحمل طبیعت عبور کرده‌اند

به گزارش ایسنا، سید آرش حسینی میلانی در همایش بررسی چالش‌ها و رویکردهای محیط زیستی …

پاسخی بگذارید