خانه / دسته‌بندی نشده / مازندران میزبانی بیش از ۱۳ میلیون مسافر را ثبت کرد

مازندران میزبانی بیش از ۱۳ میلیون مسافر را ثبت کردبه گزارش خبرنگار ایرنا علی نبیان روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیلات سفر استان افزود: تعداد مهمانان نوروزی مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اقامت مهمانان در اقامتگاه های رسمی و غیر رسمی ادامه داد: ستاد تسهیلات سفر مازندران برای نوروز سال جاری افزون بر ۸۵۰ هزار تخت برای پذیرایی مسافران ساماندهی کرد.
سخنگوی ستاد خدمات سفر مازندران بیان کرد : روز گذشته بیش از یک میلیون مسافر دراین استان اقامت کردند که نسبت به روز مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش نشان میدهد .
معاون عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد : در روزهای باقی مانده تعطیلات نوروزی تمامی نیروهای خدماتی از جمله نیروهای امدادی و نظارت بر بازار در حالت آماده باش باشند .
نبیان با بیان اینکه خدمات رسانی ابتدا و انتهای تعطیلات نمی شناسد ، بیان کرد : مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات نباید کمبود و کاستی احساس کنند .
وی با اعلام این که بسیاری از مسافران در سفر به مازندران، روستاها را به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد اقامت خود انتخاب می کنند ، گفت : بازدید و اقامت در روستاها با توجه به ایجاد زیر ساخت های لازم همچون اقامتگاههای بومگردی ، امسال بیشتر از سال های پیش مورد توجه مسافران نوروزی قرار گرفته است .
مازندران در تعطیلات نوروزی گذشته میزبان بیش از ۱۲ میلیون نفر شب مسافر و گردشگر بود.
/۱۸۹۹/۷۳۳۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید