خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ دسته اول فوتبال/ تساوی پرگل تیم های صدرنشین

لیگ دسته اول فوتبال/ تساوی پرگل تیم های صدرنشینبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، دیدار حساس تیم های صدرنشین نفت مسجد سلیمان و بادران تهران در چارچوب هفته شانزدهم لیگ دسته اول باشگاه های فوتبال کشور (لیگ آزادگان) از ساعت ۱۴ و ۳۰ آغاز شد.
این دیدار درحالی برگزار شد که شاگردان محمود فکری با کسب ۳۶ امتیاز از ۱۵ دیدار گذشته و اختلاف ۷ امتیازی نسبت به بادران تهران به تنهایی در صدر جدول قرار داشت و با کسب زودهنگام عنوان قهرمانی نیم فصل با خیالی آسوده پا به میدان در این دیدار خانگی گذاشته بود.
بادران تهران نیز برای کاستن از اختلاف امتیاز موجود پا به این میدان گذاشته بود.
گل اول این دیدار خیلی زود و در دقیقه دوم توسط امیر میربزرگی برای بادران به ثمر رسید. اما این گل ۷ دقیقه بعد توسط عباس عسگری و از روی نقطه پنالتی جبران شد.
در دقیقه ۳۷ حسین دوستدار تیم میزبان را جلو انداخت تا نیمه نخست با برتری ۲ بر یک نفت مسجد سلیمان به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم حملات بادران برای جبران گل عقب افتاده شدت گرفت و در دقیقه ۵۱ بهروز افشار بار دیگر بازی را به تساوی کشاند. با این حال عباس عسگری بار دیگر در دقیقه ۶۳ نفت مسجد سلیمان را ۳ بر ۲ پیش انداخت. مهدی ترکمان اما ۵ دقیقه بعد گل دیگری برای تیم مهمان به ثمر رساند تا بازی بار دیگر به تساوی کشانده شود.
در نهایت این دیدار جذاب و پرگل با تساوی ۳ بر ۳ پایان یافت.
در دیگر دیدار امروز هفته شانزدهم لیگ دسته اول، ایران جوان بوشهر با گل های اویس کرد جهان (پنالتی) و عباس چاپی برابر تک گل بهرام رشید فرخی، ۲ بر یک مس رفسنجان را از پیش روی برداشت.
با پایان دیدارهای این هفته، تیم نفت مسجد سلیمان با ۳۷ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های بادران با ۳۰، برق جدید شیراز با ۲۹ و خونه به خونه با ۲۸ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. تیم های راه آهن با ۳، صبای قم با ۱۰ و شهرداری تبریز با ۱۴ امتیاز نیز به ترتیب در قعر جدول رده بندی لیگ آزادگان قرار دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۱۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: مهدی رهبر* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید