خانه / دسته‌بندی نشده / لغزندگی و احتمال سقوط بهمن درجاده کرج- چالوس

لغزندگی و احتمال سقوط بهمن درجاده کرج- چالوسسرهنگ رضا گودرزی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رانندگان در صورت ضرورت سفر، قبل از حرکت از وضعیت راه اطلاع کسب کنند.
وی ادامه داد: با توجه به احتمال سقوط بهمن دراین محور، مسافران در محدوده های بهمن گیر بویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نکنند.
گودرزی گفت: با توجه به اینکه اکنون پیچ ها در جاده کرج -چالوس یخ زده است رانندگان هنگام ورود به پیچ ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند و همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است.
وی ادامه داد: رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را آموزش ببینند، چرا که آشنا نبودن به این موضوع علاوه بر سختی برای راننده سبب ایجاد ترافیک سنگین در جاده ها می شود.
رئیس پلیس راه البرز افزود: علاوه بر زنجیرچرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان باید مدنظر قرار دهند.
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظر مستقر شده است.
استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.
جاده کرج – چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر یکی از مسیرهای گردشگری کشور است که براثر بارش برف اخیر بسته شد و راهداران اقدام به بازگشایی آن کردند.
۲۰۹۸/ ۶۱۵۵خبرنگار:مریم صوفی **انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید