خانه / دسته‌بندی نشده / لزوم تکمیل خط ریلی اصفهان-تهران در کمترین زمان ممکن

لزوم تکمیل خط ریلی اصفهان-تهران در کمترین زمان ممکن

به گزارش ایسنا، حسین میرزاییان نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش گفت:‌ امروز آمریکای جهان‌خوار و صهیونیست جنایتکار با طراحی شوم خود به خیال اینکه با شهادت فرمانده رشید اسلام جبهه مقاومت از هم گسسته خواهد شد اقدام به ترور این شهید والامقام کرد اما قطعا این یک خیال باطل است.

وی افزود: امروز دنیا نظاره‌گر بیداری و تقویت جبهه مقاومت در عراق، سوریه، لبنان، یمن و سایر بلاد اسلامی است و امروز شاهد رستاخیز در کشور خودمان هستیم. تشییع پیکر مطهر مجاهدان اسلام در شهرهای عراق و همین طور در استان‌های خوزستان، مشهد، تهران، قم و کرمان اتفاق افتاد و گوشه‌ای از این رستاخیز باشکوه به تصویر کشیده شد.

میزاییان ادامه داد:‌ امروز رئیس جمهور و دولت‌مردان دلقک آمریکایی در سراشیبی سقوط قرار گرفت‌اند و تمام آزادیخواهان دنیا علیه ترامپ جنایتکار لعن و نفرین می‌فرستند.

وی تأکید کرد:‌ پیام مقام معظم رهبری اگرچه باعث تسکین آلام و دردهای آزادیخواهان دنیا و ملت انقلابی ایران شد اما آنچه که می‌تواند دل مردم ایران را شاد کند انتقام و پاسخ دندانشکن به رژیم تروریست آمریکا است که گوشه‌ای از اقتدار ایران را به آمریکای خبیث نشان دهیم و بامداد روز گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با موشک‌های زمین به زمین پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق را به آتش کشید.

نماینده مردم اصفهان با اشاره به اینکه استان اصفهان و شهرهای اقماری آن از لحاظ زیست محیطی و آلایندگی رتبه اول کشور را دارند، افزود: لازم است دولت تدابیر لازم را جهت رفع این آلایندگی‌ها انجام دهد. خط ریلی اصفهان –تهران که سال‌های متمادی است عملیات آن شروع شده متأسفانه فقط ۱۰ درصد عملیات آن انجام شده است لذا پیشنهاد می‌شود که هر چه سریع‌تر مراحل تکمیل آن پیگیری شود چرا که این خط ریلی به طول ۴۵۰ کیلومتر فاصله اصفهان به تهران را به کمتر از یک ساعت و نیم می‌رساند.

وی افزود: انتظار داریم سازمان حمل و نقل شهری و دولت نسبت به تأمین کسری بودجه حمل و نقل کلان‌شهرها اقدام کنند. شهرستان نطنز با داشتن مردمانی انقلابی، متدین و ولایت‌مدار متأسفانه بودجه لازم جهت تشکیل پروژه آبرسانی به این شهرستان‌ها توسط وزارت نیرو و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را تأمین نکرده است.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

از مسائل زیست‌محیطی شهرستان پردیس چه می‌دانیم؟

به گزارش ایسنا شهرستان پردیس در آذر ماه ۱۳۹۱ متشکل از بومهن و جاجرود (ارتقا یافته) …

پاسخی بگذارید