خانه / دسته‌بندی نشده / لزوم بهره گیری از بخش خصوصی برای پروژه‌های پژوهشی

لزوم بهره گیری از بخش خصوصی برای پروژه‌های پژوهشی

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: ششمین جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران با حضور اعضا برگزار شد که در آن شهرک صنعتی کفش اسلامشهر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که در کارگروه زیربنایی موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: موضوع شهرک کفش اسلامشهر ظرف مدت دو هفته در کارگروه زیربنایی بررسی خواهد شد و در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی این موضوع برای تصمیم گیری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: جابجایی آرامستانی که در شهرک صنعتی پرند مقرر بود احداث شود نیز در این جلسه در دستور کار قرار داشت که مباحث آن در جلسه مطرح شد و این موضوع نیز مقرر شد در ابتدا در کارگروه زیربنایی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین در این جلسه یک درصد بودجه پژوهشی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت و تکلیف شد که پروژه‌های نیمه تمام سال ۱۳۹۸ تکمیل شود و در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی استان لیست پروژه های پژوهشی سال جاری مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

استاندار تهران تاکید کرد: باید در سطح استان تهران بهره گیری از مشارکت بخش خصوصی در پروژه های پژوهشی به طور جدی مدنظر قرار گیرد که خوشبختانه اداره کل ورزش و جوانان در استان تهران بیشترین پروژه‌ها را داشته است بر همین اساس کارگروهی شکل گرفته است تا موانع پروژه‌ها برای بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی حل و فصل شود.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

دعوت رئیس سازمان اورژانس کشور از مردم برای حضور در انتخابات ١۴٠٠

به گزارش ایسنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم دعوت دیگران …

پاسخی بگذارید